Дружина Зеленського купила в олігарха квартиру в Криму за півціни – Reuters

64Дружина новообраного президента України Володимира Зеленського Олена купила розкішну квартиру менше ніж за половину ринкової ціни в українського бізнес-магната Олександра Буряка, передає Reuters, посилаючись на офіційні дані про доходи і власність.

Зеленський переміг на президентських виборах 21 квітня позиціонуючи себе як людина, що стоїть окремо від багатої еліти, яка домінує в українській політиці, зазначає видання. Однак придбання у квітні 2013 року квартири за $163 893 в елітному комплексі «Імператор» в Лівадії на узбережжі Чорного моря вказує на те, що сім'я Зеленського має зв’язки з представником цієї багатої еліти.

 
 

За квартиру Олена Зеленська заплатила приблизно $1263 за кв. метр, тоді як, згідно з розцінками, ціни на той час за нерухомість  Криму становили від $3500 до $4000 за кв.метр.

Агент з нерухомості в Криму анонімно підтвердив, що квартири, які можна порівняти з квартирами в комплексі «Імператор», зазвичай продавалися в 2013 році за ціною від $2500 до $3000 за кв. метр, але могли коштувати до $5000.

Reuters не зміг встановити, чому квартиру було продано за цінами нижче ринкових. Ні Зеленський, ні його дружина Олена, ні Олександр Буряк не прокоментували ситуацію.

Буряк – колишній член українського парламенту, який разом зі своїм братом Сергієм були контролюючими акціонерами Брокбізнесбанку з 2010 року, поки вони не продали контрольний пакет акцій в середині 2013 року.

Неназвані колишні керівники Брокбізнесбанку знаходяться під кримінальним розслідуванням за підозрою в тому, що вони привласнили гроші з банку, починаючи з 2012 року, згідно зі звинуваченням прокуратури. Хоча доказів того, що слідство ведеться конкретно проти Олександра Буряка, Reuters не надає.

Агентство наводить коментар олігарха Ігоря Коломойського, якого пов'язують із Зеленським.

«Коломойський висловив Reuters думку, що Буряк продав квартиру Олені Зеленській дешево, оскільки його банк не мав ліквідності і йому необхідно було швидко отримати готівку. Він не навів доказів на підтвердження цієї думки», – йдеться в матеріалі.

 

Джерело:mind.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати.
Тимчасове виконання обов’язків Міністра освіти і науки України покладено на Юрія Полюховича.
Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS