Гладковський призупиняє свої повноваження в РНБО

143826022019Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський звернувся в правоохоронні органи із заявою про перевірку оприлюднених у журналістському розслідуванні Bihus.Info фактів про незаконні оборудки при закупівлях в армії.

Про він заявив агентству "Інтерфакс-Україна" 26 лютого.

"Щоб запобігти будь-яким інсинуаціям, особисто звертаюся і до Головної військової прокуратури, і в НАБУ із заявою якомога швидше перевірити все, що викладено в "розслідуванні", і дати відповіді і мені, і всьому суспільству", – йдеться в заяві Гладковського, переданому агентству у вівторок.

Також він просить тимчасово призупинити його повноваження першого заступника секретаря РНБО.

 

"На час перевірки правоохоронними органами цього питання звертаюся з проханням призупинити мої повноваження як першого заступника секретаря РНБО і голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Відповідні заяви подаю негайно", - заявив чиновник.

Пізніше прес-служба РНБО оприлюднила повний текст заяви Гладковського.

Стосовно вищевказаного розслідування в РНБО стверджують, що "воно складається з компіляції загальновідомих фактів та брудних шейків". Втім, це не надає сюжету правдоподібності.

Гладковський наголошує, що в цілому категорично відкидає усі звинувачення, які пролунали в "так званому розслідуванні".

"Правоохоронні органи і за власної ініціативи, і за нашими зверненнями розслідують численні сигнали про корупцію та інші фінансові порушення в оборонному секторі. Їх ніхто і ніколи не ховав у шухляду, і сміття із хати ми виносимо власними руками. Реальні факти порушень слід якнайшвидше розслідувати і передавати справи до суду. А у разі брехні - так само оперативно знімати з людей  підозри і не ганьбити їхнє добре ім'я", – йдеться також у його заяві.

У той же час Гладковський вважає, що правоохоронні органи повинні ретельно вивчити дії попередників.

"Це і колишній міністр оборони та голова парламентського оборонного комітету Анатолій Гриценко як один з головних торгашів армією. Це і колишня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка підписувала відповідні урядові постанови, що давали "зелене світло" для руйнування оборонного потенціалу країни, а сьогодні, замітаючи власні сліди, виголошує брехливі заяви", – йдеться в заяві.

За словами Гладковського, "саме ці люди довели сектор безпеки і оборони до того критичного стану, коли в 2014 році довелося шукати нестандартні шляхи для забезпечення армії зброєю та справною технікою".

"Історія все розставить по своїх місцях", – резюмує чиновник.

***Пізніше у вівторок президент Петро Порошенко оприлюднив свою позицію. Глава держави заявив, що вимагає у правоохоронних органів проведення термінової перевірки інформації, викладеної в журналістській програмі "Наші гроші" для спростування або підтвердження оприлюдненого.

Порошенко підтримав тимчасове відсторонення Гладковського.

 

Джерело:www.pravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк прокоментував останні результати його команди та зазначив, що на клуб чекають в...
У вівторок, 16 квітня, у Львові в Національному музеї ім. А. Шептицького відбулася презентація виставкового проекту “Thesaur...
Уклінно прошу 73,22% не перейматися читанням цих рефлексій щодо стану демократії у світі та Україні.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS