Гладковський призупиняє свої повноваження в РНБО

143826022019Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський звернувся в правоохоронні органи із заявою про перевірку оприлюднених у журналістському розслідуванні Bihus.Info фактів про незаконні оборудки при закупівлях в армії.

Про він заявив агентству "Інтерфакс-Україна" 26 лютого.

"Щоб запобігти будь-яким інсинуаціям, особисто звертаюся і до Головної військової прокуратури, і в НАБУ із заявою якомога швидше перевірити все, що викладено в "розслідуванні", і дати відповіді і мені, і всьому суспільству", – йдеться в заяві Гладковського, переданому агентству у вівторок.

Також він просить тимчасово призупинити його повноваження першого заступника секретаря РНБО.

 

"На час перевірки правоохоронними органами цього питання звертаюся з проханням призупинити мої повноваження як першого заступника секретаря РНБО і голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Відповідні заяви подаю негайно", - заявив чиновник.

Пізніше прес-служба РНБО оприлюднила повний текст заяви Гладковського.

Стосовно вищевказаного розслідування в РНБО стверджують, що "воно складається з компіляції загальновідомих фактів та брудних шейків". Втім, це не надає сюжету правдоподібності.

Гладковський наголошує, що в цілому категорично відкидає усі звинувачення, які пролунали в "так званому розслідуванні".

"Правоохоронні органи і за власної ініціативи, і за нашими зверненнями розслідують численні сигнали про корупцію та інші фінансові порушення в оборонному секторі. Їх ніхто і ніколи не ховав у шухляду, і сміття із хати ми виносимо власними руками. Реальні факти порушень слід якнайшвидше розслідувати і передавати справи до суду. А у разі брехні - так само оперативно знімати з людей  підозри і не ганьбити їхнє добре ім'я", – йдеться також у його заяві.

У той же час Гладковський вважає, що правоохоронні органи повинні ретельно вивчити дії попередників.

"Це і колишній міністр оборони та голова парламентського оборонного комітету Анатолій Гриценко як один з головних торгашів армією. Це і колишня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка підписувала відповідні урядові постанови, що давали "зелене світло" для руйнування оборонного потенціалу країни, а сьогодні, замітаючи власні сліди, виголошує брехливі заяви", – йдеться в заяві.

За словами Гладковського, "саме ці люди довели сектор безпеки і оборони до того критичного стану, коли в 2014 році довелося шукати нестандартні шляхи для забезпечення армії зброєю та справною технікою".

"Історія все розставить по своїх місцях", – резюмує чиновник.

***Пізніше у вівторок президент Петро Порошенко оприлюднив свою позицію. Глава держави заявив, що вимагає у правоохоронних органів проведення термінової перевірки інформації, викладеної в журналістській програмі "Наші гроші" для спростування або підтвердження оприлюдненого.

Порошенко підтримав тимчасове відсторонення Гладковського.

 

Джерело:www.pravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

В Ужгороді під час прогулянки вулицею Панькевича місцеві жителі виявили два предмети ззовні схожі на вибухонебезпечні, які виявили...
28.02.2019 відбулась зустріч завідувача кафедри військової підготовки Ужгородського національного університету В.В.Олійника зі сту...
25.02.2019 у Закарпатському НДЕКЦ МВС України було проведено семінарське заняття для студентів 3-го курсу юридичного факультету Ка...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS