Головний ром Ужгорода здавав техніку КП в оренду у приватному магазині

 DSC0185Один з найближчих до мера Андрієва депутатів – Мандич Юрій. Обранець з мікрорайону Радванка являється одним з найактивніших агітаторів чиного мера серед тамтешніх жителів.

Наприкінці травня 2017- го рішенням сесії міськради було відновлено роботу комунального підприємства (КП) «Стадіон «Авангард», яке мало утримувати ужгородську футбольну арену і всю прилеглу інфраструктуру.

Директором комунального підприємтсва було призначено вірного соратника мера – Мандича Юрія. Плани у спільників були мега перспективні – говорилося навіть про проведення чемпіонату Європи з футболу на стадіоні “Авангард” у найближчі три роки.

Мер Ужгорода Богдан Андріїв навіть зустрічався з першим заступником міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, якому окреслив величне майбутнє об’єкту – сертифікація стадіону з перспективною проведення різних змагань та зборів спортсменів з усього материку!

Міністрерство навіть повірило ужгородським керманичам та пообіцяли співфінансувати роботи з реконструкції стадіону, а міська рада прийняла програму утримання та фінансової підтримки стадіону на 2018-2020 роки, вартістю у 7.6 мільйонів млн грн, з яких 5 мільйонів – податки ужгородців.

На 2018 рік було виділено 2 мільйони 287,9 тис. грн. І представник партії “Відродження” розпочав керувати стадіоном.

Одним з пріорітетних завдань Мандич Юрій визначив придбання більш сучасного інвентарю для обслуговування футбольного поля, бігових доріжок, зелених насаджень поруч, тощо.

Однак, “вдалий менджмент” представника ромської національності вимусив місцеву владу змінити директора комунального підприємтсва.

17 серпня 2018 року керівником було призначено Гомбоша Юрія Юрійовича, який в першу чергу вирішив провести інвентаризацію майна КП. На місці задокументовано придбаної техніки не виявилося.

Через деякий час ехніку привезли, однак, в стан заціпеніння, працівників комунального підприємства, привів технічний стан нового закупленого інвентарю.

Як виявилося, колишній директор Мандич придбав у магазині “Адамс” нову техніку – мотокоси, бензопили, тощо, та залишив її в будівельному магазині для подальшої її здачі в оренду.

Таким чином, завдяки основному скупщику голосів мера Андрієва, вся техніка КП майже у несправному стані та знову потребує ремонту та оновлення. До слова, це вже четверте комунальне підприємство, яке нищить народний обранець.

Джерело – uzh-news

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Щороку, з метою запобігання незаконному вирубуванню шпилькових насаджень в передноворічний період, проводиться операція "Новорічна...
Вселенський патріарх Варфоломій привітав Епіфанія з обранням предстоятелем помісної Української православної церкви.
На передовій від кулі снайпера загинув український військовий, ще одного бійця поранено.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS