Продовжується викривання грубих порушень стосовно розкрадання дерев у лісовому господарстві Закарпаття, зокрема в ДП"Виноградівське ЛГ" – чому влада не бачить?

xxxЯк повідомляє на свої сторінці в соціальній мережі facebook депутат Рахівської районної ради, голова Закарпатської обласної правозахисної організації "Справа і Честь" – Микола Кокіш-Мельник.

Надалі пряма мова: «Боже, та скільки вже можна грабувати лісове господарство в Закарпатській області із мовчазної згоди голови Закарпатської ОДА та всіх контролюючих органів Закарпаття? Якщо контролюючі органи та очільник Закарпаття сліпі, глухі та німі, то може якось відреагує Національна поліція України, Генеральна прокуратура України, Міністерство екології та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України та сам очільник Уряду Украіни Volodymyr Groysman? Продовжується викривання грубих порушень стосовно розкрадання дерев у лісовому господарстві Закарпаття, зокрема в ДП"Виноградівське ЛГ". Минулого тижня мною було оприлюднено факт про те, що в кварталі 108 Затисянського лісництва ДП"Виноградівське ЛГ" незаконно звели капітальну будову на землях, які були покритті деревами, яким понад100 років. Громадяни спостерігали, як контролюючі органи (в т.ч. Екологічна інспекція в Закарпатській області) потурають фактичному розкраданню лісового фонду, роблячи з себе сліпих, глухих і німих! Зараз до мене знову звертаються небайдужі мешканці міста з проханням висвітлити нову аферу та звернути увагу контролюючих органів на те, як в лісовому фонді, кварталі 107виділ 28 Затисянського лісництва ДП"Виноградівське ЛГ" Закарпатського ОУЛМГ лісівники відкрили незаконний кар‘єр, де добувають-розкрадають гранітний камінь, чим наносять державі, а зокрема лісовому господарству, мільйонні збитки! Тому публічно звертаюсь до прокуратури Закарпатської області, Головного управління Національної Поліціі в Закарпатській області, Екологічної інспекції в Закарпатській області, Закарпаткого ОУЛМГ з запитанням за що стільки контролюючих органів беруть заробітну плату, а розкрадання природних ресурсів, зокрема гранітного каменя, не бачать, може всі «в темі і долі»?! Просимо: 1. Негайно зупинити незаконний забір гранітного каменю з лісового фонду квартал 107 вид 28 Затисянського лісництва ДП"Виноградівське ЛГ" Закарпатського ОУЛМГ! 2.За допущення відкриття та потурання незаконного кар’єру та розкрадання гранітного каменю з лісового фонду, квартал 107 Затисянського лісництва ДП"Виноградівське ЛГ" Закарпатського ОУЛМГ винних осіб притягнути до відповідальності! 3.Надати публічно роз’яснення, хто і як надав дозвіл на незаконне будівництво та хто збудував незаконне капітальне будівництво в лісовому фонді квартал 108 Затисянського лісництва ДП"Виноградівське ЛГ" Закарпатського ОУЛМГ? 4. Про вжиті заходи реагування публічно повідомити громадськість!»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

14 жовтня Україна відзначає Покрову Пресвятої Богородиці – як релігійне і національне свято.
Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо ухвалив рішення про стягнення з Ужгородської міської ради 301 тис. грн. на ко...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS