Колишньому екс-чиновнику з адміністрації Януковича суд повернув майже 680 900$, вилучених раніше під час обшуку

36590270 1687619301336853 7414067722830479360 nПечерський суд скасував арешт $680,9 тис, вилучених з банківського сейфу, який орендує депутат Сумської облради і екс-замглава адміністрації президента Юрій Чмирь.

Про це повідомляє видання «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу  від 21 червня.
Рішення ухвалено за клопотанням адвоката, який повідомив, що слідством не доведено, що кошти набуті незаконним шляхом. Крім того, як стверджував адвокат, власником грошей є не Юрій Чмирь, а інша особа. За даними з наших джерел - це Сергій Пуд, який раніше був парламентським помічником Чмиря, а також нардепа Віталія Хомутинніка.
Прокурор ГПУ Іван Нехаєнко подав до суду заяву про розгляд клопотання за його відсутності та щодо скасування арешту не заперечував.
Також суд отримав заяву Юрія Чмиря, що він не проти повернення коштів законному володільцю.
У липні 2017-го при обшуку з банківського сейфу Чмиря вилучили більше $1 млн.
У листопаді 2017 суд арештував ці гроші з метою збереження речових доказів. Прокурор доводив, що вони отримані з неофіційних джерел і з них не було сплачено податків до державного бюджету.
Суд взяв до уваги зміну позиції прокурора, що потреба в арешті частини коштів відпала, і арешт скасував.
Решта $502 тис. належать дружині Чмиря. Гроші, власником яких себе називає Сергій Пуд, були начебто передані Чмирю на зберігання. В його декларації вони не відображені.
З червня минулого року ГПУ розслідується справа щодо можливого ухилення від сплати податків і привласнення коштів депутатом Сумської обларди Юрієм Чмирем. На думку слідчих, майновий стан Чмиря, який останні 10 років працював на державних посадах, не відповідає його офіційним доходам.
Юрій Чмирь був заступником глави Адміністрації президент з грудня 2013 по лютий 2014. З листопада 2015 він депутат Сумської обласної ради.
У 2010-2013 рр. Чмирь очолював Сумську облдержадміністрацію. У 2006-2010 був народним депутатом від Партії регіонів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Президент України Володимир Зеленський розчарований рішенням Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалити резолюцію про зміну хара...
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликає скликати загальнонаціональні збори на майдані Незалежності в Киє...
Засідання Координаційної ради з питань національно - патріотичного виховання при Чернігівській ОДА, волосся на голові дибки!
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS