Головним інспектором КПП “Тиса” призначили сина екс-мера Ужгорода Погорєлова, який до того працював на складі (документ)

Без названияПрацівника складів Закарпатсської митниці ДФС у Закарпатській області Артема Погорєлова у розпал туристичного сезону призначили головним інспектором найбільшого в області митного поста “Тиса”, що на українсько-угорському кордоні. Наказ про це днями підписав виконувач обов’язків начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

Зауважимо, що Артем Вікторович Погорєлов — молодший син екс-мера Ужгорода Віктора Погорєлова, якого рада позбавила повноважень мера другої каденції під час революції гідності у 2014 році.

20645910 1427745767307346 1409025296 n

У свою чергу, у Закарпатській митниці ДФС стверджують, що Артем Погорєлов був переведений на митницю з перспективою працювати на митному посту “Тиса”. Оскільки вільних посад не було, то Погорєлова перевели у відділ складського обліку. Та найцікавіше, зі слів митників, що цей молодий чоловік — жодного дня не пропрацював у пунктфі пропуску на оформленні.

Відтак митники задають риторичне запитання: що спонукало виконувача обов’язків начальника митниці пана Балуєва призначати на таку відповідальну ділянку роботи та й у такий відповідальний період, людину без досвіду?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Мараморош завжди манив до себе письменників, художників, шанувальників мандрів, бо за своїми екзотичними веселковими фарбами в усі...
27 квітня Валентині Глюк-Александровій міг би виповнитися 61 рік. Але взимку зірка цієї чарівної жінки засяяла вже на Небі. Ро...
Вже дев’ять місяців у Закарпатській обласній філармонії успішно діє проект «Музика вихідного дня».
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS