Головним інспектором КПП “Тиса” призначили сина екс-мера Ужгорода Погорєлова, який до того працював на складі (документ)

Без названияПрацівника складів Закарпатсської митниці ДФС у Закарпатській області Артема Погорєлова у розпал туристичного сезону призначили головним інспектором найбільшого в області митного поста “Тиса”, що на українсько-угорському кордоні. Наказ про це днями підписав виконувач обов’язків начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

Зауважимо, що Артем Вікторович Погорєлов — молодший син екс-мера Ужгорода Віктора Погорєлова, якого рада позбавила повноважень мера другої каденції під час революції гідності у 2014 році.

20645910 1427745767307346 1409025296 n

У свою чергу, у Закарпатській митниці ДФС стверджують, що Артем Погорєлов був переведений на митницю з перспективою працювати на митному посту “Тиса”. Оскільки вільних посад не було, то Погорєлова перевели у відділ складського обліку. Та найцікавіше, зі слів митників, що цей молодий чоловік — жодного дня не пропрацював у пунктфі пропуску на оформленні.

Відтак митники задають риторичне запитання: що спонукало виконувача обов’язків начальника митниці пана Балуєва призначати на таку відповідальну ділянку роботи та й у такий відповідальний період, людину без досвіду?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

07 грудня 2018 року, у великій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богосло...
05 грудня 2018 року, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, єпископ...
06 грудня 2018 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS