Чорна каса на мільйон: керівників філії "Укрзалізниці" викрили на хабарі

im 24СБУ викрила окремих керівників філії "Енергозбут" "Укрзалізниці" на систематичному отриманні хабарів з підприємців.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

У відомстві пояснили, що топ-менеджери філії розробили корупційний механізм надання послуг комерційним структурам.

В рамках нього вони занижували реальні обсяги спожитої клієнтами електроенергії. При цьому лише третина обсягів сплачувалася офіційно на рахунки  "Енергозбуту", а інша третина надходила зловмисникам як хабар, решту грошей заощаджували підприємці. Тим часом, відповідно до офіційних даних, тарифи філії є нижчими від розцінок обленерго. 

"Оперативники спецслужби затримали у Вінниці начальника регіонального вузла та одного з керівників київського підрозділу "Енергозбуту" під час отримання 250 тисяч гривень від бізнесмена за укладання корупційної угоди на постачання електроенергії", - наголосили у СБУ.

Силовики також обшукали офіси філії в Києві, у Вінницькій області та за місцями проживання фігурантів справи. Там вони знайшли документи, що підтверджують функціонування у філії ПАТ "Укрзалізниці" сталої структурованої системи одержання хабарів у особливо великих розмірах.

"В одного із затриманих зловмисників правоохоронці вилучили так звану "чорну касу" "Енергозбуту" у розмірі майже мільйон гривень та "чорну" бухгалтерію з обліку отриманих коштів", - пояснили у відомстві.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення організаторів та учасників корупційного механізму в керівництві ПАТ "Укрзалізниця" та Філії "Енергозбут".

СБУ ініціює проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Філії "Енергозбут" та енергоаудиту  ПАТ "Укрзалізниця".

im 22

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

22 вересня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефа...
Відповідний указ опублікували 19 вересня в "Урядовому кур'єрі".
21 вересня 2018 року, в м. Ужгороді у великій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина, під духовною опікою...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS