Суд залишив підозрюваного у корупції мера Ужгорода на посаді

193131102019Два тижні тому Богдан Андріїв вийшов із СІЗО під заставу 440 тис. грн.

Ужгородський міськрайонний суд відхилив клопотання прокуратури Закарпатської області і залишив мера Ужгорода Богдана Андріїва, якого підозрюють у зловживанні владою та корупції, на посаді.

Про це повідомило видання «Радіо Свобода».

Прокурор просив відсторонити Богдана Андріїва від посадових обов’язків на час розслідування справи про зловживання коштами під час реконструкції архітектурно-історичної пам’ятки «Совине гніздо», у якій він фігурує як підозрюваний. За твердженням прокурора, підозрбваний, перебуваючи на посаді під час слідства, «може знищити докази кримінального правопорушення та здійснити незаконний вплив на свідків злочину».

Свідками захисту у суді були працівники Ужгородської міськради, які стверджували, що тендер щодо ремонту історичної пам'ятки проводили ще до того, як Андріїв став мером.

Крім того, серед свідків був голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який закликав залишити мера на посаді.

Відтак суд відхилив клопотання прокуратури та дозволив Богданові Андріїву продовжувати виконувати посадові обов'язки міського голови Ужгорода.

Нагадаємо, 29 серпня прокуратура повідомила Богданові Андріїву про підозру у махінаціях на тендері з реконструкції культурно-історичного центру «Совине гніздо», під час якої фірма, що здійснює роботи, нібито привласнила 6,5 млн грн з міського бюджету. 6 вересня Ужгородський міськрайонний суд встановив Андріїву заставу у розмірі 440 ти. грн. Підозрюваний того ж дня сплатив заставу та вийшов із СІЗО.

 
Джерело: zaxid.net

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS