Для поліції закупили мигалки за ціною люстри з богемського кришталю

68bDYloP2eUВартість поставки мигалок для автомобілів патрульної поліції склала 3130000 грн, комплект для одного автомобіля коштує 13,5 тис. грн. Про це йдеться в "Віснику державних закупівель", передає Наші гроші. 

 

Так, в обґрунтуванні закупівлі йдеться про те, що сигнали синього і червоного кольорів на рідких кристалах або зі світлодіодами придбано для автомобілів патрульної служби внутрішніх справ, постачанням яких повинна зайнятися компанія ТОВ "Сигнал-Авто".

 

Видання для порівняння пише про те, що вартість однієї мигалки еквівалентна ціні світлодіодним люстри з богемського кришталю і латуні діаметром 67 сантиметрів.

 

Відзначається також, що торги були проведені за переговорної процедурі, що дозволило МВС не публікувати технічне завдання на закупівлю.

 

Варто нагадати, що перший заступник глави МВС Ека Згуладзе раніше заявляла про намір поміняти в Японії велику частину мигалок, оскільки вони були оснащені тільки синіми лампами, а не червоно-синіми, як належить.

 

Видання повідомляє, що засновниками ТОВ "Сигнал-Авто" є Юрій Швед, Юрій Михайлов і Віталій Кринина, директор - Павло колихав, а сама фірма була створена в квітні 2014 відразу після призначення нового керівництва МВС.

 

Таким чином, Кринина є також партнером Валентина Ущенко по фірмі ТОВ "Контроль-В", який у свою чергу є власником фірм "Скіф лтд" і "Ефект-К". Зазначені фірми наприкінці 2000-х років були монопольними постачальниками приладів "Візир" для ДАІ, коли міністром внутрішніх справ був Юрій Луценко, який нині очолює фракцію БПП в парламенті.

 

Згідно з інформацією, МВС обґрунтувало проведення торгів з переговорної процедурі, а не відкритим способом, важкою ситуацією в країні, а також бойовими діями на Донбасі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS