Громадянин РФ намагався підкупити закарпатських прикордонників

111443yПотрапити в Україну будь-яким шляхом вирішив громадянин Росії, який прибув сьогодні вранці зі Словаччини у пункт пропуску «Ужгород».

34-річному вихідцю з Чеченської Республіки було відмовлено у пропуску, оскільки він не зміг підтвердити мету запланованого перебування на території України. Зрозумівши, що законним шляхом йому не вдасться дістатися мети, іноземець намагався спокусити прикордонників грошовими коштами.

Рішення про відмову у пропуску він вирішив змінити за допомогою хабаря розміром 35 євро. З цією метою він вклав грошові кошти у паспортний документ, який повторно надав на контроль прикордонному наряду. Натомість, прикордонники від такої пропозиції відмовились та доповіли про інцидент керівництву.

З метою з’ясування обставин та прийняття правового рішення щодо можливих ознак злочину, передбаченого ч.1 статті 369 ККУ “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”, прикордонники про даний факт повідомили Ужгородський районний відділ ГУНП у Закарпатській області.

Після складання поліцією відповідних документів правопорушника було повернуто на територію Словацької Респубіки, повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

Пише ТРИБУНА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

У Житомирі в під'їзді будинку знайшли застреленим підприємця, волонтера і колишнього військовослужбовця 95-ї бригади Олега Котенка...
Сьогодні, 8 березня 2020 року, Церква відзначає Торжество Православ’я, радіючи перемозі над єресями, зокрема єрессю іконобор...
Бойовики 6 разів цілили по позиціях українських оборонців.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS