ЗЕЛЕНСЬКИЙ ГОВОРИВ З АХМЕТОВИМ ЩОДО ІНВЕСТИЦІЙ

17482019Президент Володимир Зеленський зустрічався з великим бізнесменом Рінатом Ахметовим, але говорив із ним не про політику, а про інвестиції.
Про це він сказав він під час неформальної зустрічі з журналістами в Адміністрації президента.

"Да, зустрічався з Ахметовим. Уже була зустріч", - цитує Зеленського "Українська правда".
На запитання, про що говорили, відповів: "Завтра скажу. Саме завтра, тому що завтра в нас є зустріч із бізнесом українським. І я хочу звітувати, про що ми говорили і на чому ми наполягали і будемо наполягати".
"Це багато речей. Це не політичні речі - ніяких домовленостей. Те, що ми відміняємо "Роттердам +", всі про це знають - і це буде. І буде демонополізація - і пан Ахметов це чув, ДТЕК я маю на увазі. І всі в цілому це розуміють", - зазначив Зеленський.
"Але є інша сторона: для кожного з нас дуже важливо зараз вкладати гроші в Україну. Наші великі бізнесмени стали багатими саме тут, саме в Україні - тому зараз, мені здається, треба всі ці гроші повертати і вкладати в Україну", - додав він.
"Я завтра буду про це говорити", - анонсував президент.

 

Джерело: umoloda.kyiv.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

us1

Популярні новини

20 лютого 2020 року, у День Героїв Небесної Сотні, в м. Ужгороді відбулися громадські заходи з ушанування Героїв Революції Гідност...
18 лютого виповнюється п’ять років з дня виходу українських військ із району міста Дебальцеве на півночі Донецької області.
Президент України Володимир Зеленський назвав наступ російських військ на ділянці розведення сил “цинічною провокацією&rdquo...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS