«Нафтогазу» не вдалося через суд зберегти у таємниці премії керівництва

290520191408"Нафтогазу" не вдалося оскаржити рішення суду, яким НАК зобов’язали розкрити інформацію про премії керівництву компанії за виграну справу в Стокгольмському арбітражі.

Як повідомляє УНІАН, Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 січня 2019. Тоді Окружний адмінсуд задовольнив позов ГО «Український інститут з прав людини» до «Нафтогазу», зобов’язавши НАК оприлюднити розміри виплачених сум, посади і прізвища всіх співробітників і членів правління «Нафтогазу», які отримали премії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському суді у суперечці з Газпромом. Суд визнав, що дані про премії, заробітні плати, матеріальну допомогу та інші виплати керівництву «Нафтогазу» є інформацією, що становить суспільний інтерес, і підпадають під дію закону про доступ до публічної інформації. У «Нафтогазі» ці дані назвали конфіденційними і розкривати відмовлялися.

Нагадаємо, наприкінці травня минулого року  наглядова рада компанії «Нафтогаз» підтримала рішення про виплату співробітникам премій у зв’язку з перемогою у Стокгольмському арбітражі над російською компанією «Газпром». Глава правління «Нафтогаз України» Андрій Коболєв назвав стандартною практикою виплату премій співробітникам у разі перемоги в суді. Після цього рахункова палата України запланувала аудит премій співробітникам НАК «Нафтогаз України».

На тлі цих подій уряд заборонив премії і бонуси в держкомпаніях. Прем’єр Володимир Гройсман заявив, що «жадібність і фантастичні цифри бонусів» не потрібно підтримувати.

 
Автор: UA.NEWS

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Об’єднані сили націоналістів, що йдуть на парламентські вибори у списку «Свободи», подолають 5% виборчий бар&rsq...
На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення.
У готелі Rixos у Трускавці, де у суботу чекають на президента Володимира Зеленського, посилені заходи безпеки.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS