У Лисичанську з панахиди за бійцями прогнали священиків УПЦ МП

2561b27 14148 422x240 1 У Лисичанську сьогодні відзначають річницю визволення від бойовиків. Під час проведення траурно-урочистих заходів в пам'ять про загиблих воїнів стався скандал на релігійному ґрунті.

 

Відео опублікував «Луганський фронт» на хостингу YouTube, повідомляє Четверта влада.

 

Жителі міста не дали можливість відкрити службу священикам Української православної церкви Московського Патріархату. Їх звинуватили в співпраці з бойовиками. Жителі Лисичанська кричали «Ганьба!», «Ідіть!», «Капелана!», маючи на увазі капелана з батальйону «Донбас» УПЦ Київського Патріархату.

 

Новопризначений глава області Георгій Тука попросив всіх заспокоїтися і сказав, що скандалів на релігійному грунті не буде і всі молитви будуть спільними. Він запропонував спільно проводити молитву, без всяких ультиматумів.

 

Мешканці не погодилися з такою пропозицією. Вони заявили, що спочатку будуть слухати тільки капелана УПЦ КП, а потім всіх інших.

 

«Московський патріархат влаштував в Україні агітацію за "Русский мир". За патріарха Кирила. Ви благословляли російські танки. У Донецьку ви благословляєте зрадників», - сказав чоловік у формі з нашивками батальйону «Донбас» священику УПЦ МП.

 

У підсумку під час першого богослужіння всі присутні молилися разом з капеланом з батальйону «Донбас», а під час служби священика УПЦ МП практично всі розійшлися.

 

Джерело: Богословська думка в Україні

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS