Закарпатські АТОшники висадять ліс

1458215564 1553На Закарпатті скоро пройде акція з відновлення вирубаного лісу.

Військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов розповів, що закупка молодого лісу відбудеться за рахунок внесків членів громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО" в Закарпатський області.

Нагадаємо, днями на Закарпатті розвернувся скандал всеукраїнського масштабу.  Понад 7 тисяч дерев закарпатського лісу зникли безслідно на 30 кілометрах українсько-словацького кордону. Сума збитків складає близько мільйона доларів, адже бук, ясен та явір використовуються для виготовлення музичних інструментів.

Тепер Генпрокуратура звинувачує прикордонників та проводить раптові обшуки, адже мова йде про строго контрольовану територію, куди без відома прикордонників ніхто не міг потрапити. 

Журналісти ТСН змогли отримати відео, на якому видно, що ліс зрубаний на українській території, а сліди від важкої колісної техніки ведуть у бік Словаччини.

Пише Zaholovok

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Зарплати всіх освітян у новому році мають зрости на 9%, а молоді вчителі наприкінці року отримають додаткову виплату. Про це йшл...
Міністерством освіти і науки надані роз'яснення щодо мінімальних вимог до обсягу (кількості годин) підвищення кваліфікації педагог...
Ексдержсекретар Мінекономрозвитку Олексій Перевезенцев призначений на посаду представника президента в Кабміні.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS