Закарпатські АТОшники висадять ліс

1458215564 1553На Закарпатті скоро пройде акція з відновлення вирубаного лісу.

Військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов розповів, що закупка молодого лісу відбудеться за рахунок внесків членів громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО" в Закарпатський області.

Нагадаємо, днями на Закарпатті розвернувся скандал всеукраїнського масштабу.  Понад 7 тисяч дерев закарпатського лісу зникли безслідно на 30 кілометрах українсько-словацького кордону. Сума збитків складає близько мільйона доларів, адже бук, ясен та явір використовуються для виготовлення музичних інструментів.

Тепер Генпрокуратура звинувачує прикордонників та проводить раптові обшуки, адже мова йде про строго контрольовану територію, куди без відома прикордонників ніхто не міг потрапити. 

Журналісти ТСН змогли отримати відео, на якому видно, що ліс зрубаний на українській території, а сліди від важкої колісної техніки ведуть у бік Словаччини.

Пише Zaholovok

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS