На будівництві хоспісу у Виноградові виявили серйозні зловживання та фінансові порушення

4 48

 

Директор Агенції місцевого розвитку Виноградівщини Артур Шерегі прокоментував ситуацію довкола хоспісного об’єкта.

 

Це будвництво ведеться з 2012 року.

 

-На реконструкцію будівлі штабу військової частини під хоспіс з харчоблоком і всіма комунікаціями Євросоюз виділив 7,5 мільйонів гривень, - розповів Артур Шерегі.- За ці гроші в євро і три роки проекту можна було спокійно провести всі заплановані роботи, перерізати стрічку і ще й повісити медаль на шию. Думаю, тут все банально – погубила жадібність. Із цим зараз розбираються слідчі.

 

Новий директор Агенції місцевого розвитку стверджує, що під час будівництва його попередник разом із колишнім головою райради свого часу вирішили збільшити на 5 кількість ліжко-місць у хоспісі, як результат - його вартість зросла на 100 відсотків. Ці витрати лягли на обласний і районний бюджети.

 

Варто зазначити також, що фінансова інспекція уже завершила перевірку об’єкту і виявила порушень і зловживань майже на 2 мільйони гривень.

 

Тим часом будівельні роботи на хоспісі не ведуться вже кілька місяців поспіль. Їх продовження, зі слів Артура Шерегі, очікується на кінець літа.

 

Нагадаємо, обласна рада виділила на хоспіс у Виноградові шість мільйонів гривень. За ці гроші планують завершити будівництво і здати об’єкт до кінця року. Та чи вдасться це зробити, покаже час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Початок весни – золота пора для квіткових браконьєрів. Близько 20 мільйонів пролісків знищують щороку в Україні саме на по...
За інформацією про стрілянину поблизу одного з торгівельних приміщень на проспекті Свободи в Ужгороді правоохоронці проводять пере...
26 лютoгo, o 20:50 в oперативнo-рятувальну службу Закарпаття надiйшла iнфoрмацiя, щo в райoнi гoри Гoверла Рахiвськoгo райoну пiд...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS