На будівництві хоспісу у Виноградові виявили серйозні зловживання та фінансові порушення

4 48

 

Директор Агенції місцевого розвитку Виноградівщини Артур Шерегі прокоментував ситуацію довкола хоспісного об’єкта.

 

Це будвництво ведеться з 2012 року.

 

-На реконструкцію будівлі штабу військової частини під хоспіс з харчоблоком і всіма комунікаціями Євросоюз виділив 7,5 мільйонів гривень, - розповів Артур Шерегі.- За ці гроші в євро і три роки проекту можна було спокійно провести всі заплановані роботи, перерізати стрічку і ще й повісити медаль на шию. Думаю, тут все банально – погубила жадібність. Із цим зараз розбираються слідчі.

 

Новий директор Агенції місцевого розвитку стверджує, що під час будівництва його попередник разом із колишнім головою райради свого часу вирішили збільшити на 5 кількість ліжко-місць у хоспісі, як результат - його вартість зросла на 100 відсотків. Ці витрати лягли на обласний і районний бюджети.

 

Варто зазначити також, що фінансова інспекція уже завершила перевірку об’єкту і виявила порушень і зловживань майже на 2 мільйони гривень.

 

Тим часом будівельні роботи на хоспісі не ведуться вже кілька місяців поспіль. Їх продовження, зі слів Артура Шерегі, очікується на кінець літа.

 

Нагадаємо, обласна рада виділила на хоспіс у Виноградові шість мільйонів гривень. За ці гроші планують завершити будівництво і здати об’єкт до кінця року. Та чи вдасться це зробити, покаже час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS