Закарпатське об’єднання «Україна Соборна» нагадали промадярським сепаратистам, що Ужгород це обласний центр Закарпаття, а Закарпаття – Україна!

1112 5Минуло більше року, як на узбіччі міжнародної автомобільної траси при в’їзді в с. Барвінок та відтак в обласний центр Закарпаття місто Ужгород, з незрозумілих для громадян України причин,було встановлено один із великих природніх каменів-брил, який «горе-патріотами» пофарбували в кольори угорського національно-державного прапору. Неначе «хтось» хотів натякнути, що в’їзджаючи до Ужгорода ти покидаєш територію України.

Багатьох українців дивувало і дивує те, що «тишком-нишком» встановлений мадярський національно-державний символ чужої держави, колишнього окупанта Карпатської України (Закарпаття), Королівства Угорщини, не помічали ні керівництво Закарпатської обласної адміністрації та їх підлеглі (голова Геннадій Москаль), ні керівництво Закарпатської обласної ради та її депутатський корпус (голова Михайло Рівіс), ні керівництво Ужгородського району та міста Ужгорода з депутатами відповідних рад, ні керівництво та депутати Баранинської сільської ради, ні керівництво правоохоронних органів і спецслужб та їх підлеглі… Хоча всі вони практично щоденно проїжджали повз цього видимого і добре видимого угорського національно-державного символу на українській закарпатській землі. Дивна «курінна сліпота», на фоні повзучого мадярського та промосковського сепаратизму на Закарпатті під час війни на Сході України з московським агресором.

Так край вияву такої неповаги до суверенітету української нації та Української Держави, зокрема до всіх українців Закарпаття, слід було покласти. Тому, 20 квітня 2018 року, уповноважені представники Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна» та Закарпатського обласного товариства борців за незалежність Українивиконали свій громадянський обов’язок перед співвітчизниками та в черговий раз нагадати забудькуватим мадярським і промосковським провокаторам сеператистам, що вони живуть в Україні, а Закарпатська область є невід’ємною територією Української Держави.

Тож представниками активістів українських патріотичних організацій було проведено перефарбування вище зазначеного каменю-брили в національні синьо-жовті барви.

Слава Україні! Героям Слава!

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
В Україні за рекомендацією МВФ уже у жовтні 2020 року можуть ввести величезні штрафи за борги з комуналки.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS