ХТО ПОГРОЖУЄ ЗАКАРПАТТЮ ДОЛЕЮ ДОНБАСУ?

6667elНещодавно на одному із закарпатських ЗМІ було опубліковане відео під заголовком «Імовірний «мовний закон» викликав хвилю обурення на Закарпатті»

Все, що можна сказати про «хвилю обурення», - це свідома і спланована дезінформація громадян та прояви сепаратизму , де , звісно , не обійшлося без московського провокаційного впливу з боку пропутінських і пронацистських сил із Угорщини. Адже висловлювання чиновників на згаданому відео спрямовані проти національної і державної безпеки України та державного суверенітету нашої держави . Найгіршим є те, що , як наслідок , така провокаційна політика несе в собі загрозу всім громадянам України , зокрема й українцям угорського походження (українським угорцям).

Мовний закон - це норма Конституції України! І цим все сказано. Такі ж закони діють в усіх європейських державах , і Угорщина також не є винятком.

Свідомому громадянину варто лише звернути увагу на те, хто саме дає коментарі у вищезгаданому відео. А це мадярон БортоЙосип, який із 2014 року очолює Закарпатську обласну організацію «КМКС» - Партію угорців України , пов’язаний із нацистами  Угорщини, які є товаришами Путіна , такими, як наприклад , прем’єр - міністр Угорщини  Орбан. Причому ,пан Борто є першим заступником голови Закарпатської обласної ради та заступником голови Товариства угорської культури Закарпаття.

Посідаючи державну посаду, йому чомусь важко розмовляти державною мовою України , і він обурений тим, що йому доводиться розмовляти мовою тої країни, яку він представляє, хоча більше схоже, що він представляє чужинські інтереси на території України , і ці інтереси аж ніяк не на користь цілісності та суверенітету України. А можливо , він просто настільки не освічений, що , живучи тривалий час в Україні , не може вивчити мову суспільства , в якому він проживає? Тоді чому він посідає високу державну посаду?

Наступним «обуринцем» перебуває Іван Чубірко, один із представників «русского міра» на Закарпатті, московсько-путінский пристосуванець, який прислуговує Віктору Медведчуку та є його «шовгором», виходець із СДПУ(о), з 2005 по 2006 роки був помічником-консультантом секретаря Закарпатського обкому СДПУ(о) та є колишнім членом Партії регіонів і ,

звісно ніяк не може обійтися без нашого горе-губернатора -  одіозного Геннадія Москаля, який свідомо через політичні чи ще якісь там торги буквально «зливає» Закарпаття мадярам. Саме при правлінні Геннадія Москаля більшість ключових посад Закарпатської ОДА та Закарпатської обласної ради посіли мадярони, які ведуть політику щодо тотальної денаціоналізації і мадяризації Закарпаття і , звісно, яким також чомусь не подобається те, що , будучи на державній службі , вони повинні розмовляти державною мовою.

Постає запитання: А в Угорщині не вимагають від усіх знання державної в них мадярської мови, чи коли ви перебуваючи в Угорщині , спитаєте в пересічного угорця українською мовою, він вам відповість лише на угорській. Адже 81 % угорців вважають мову (рідну) одним із головних чинників у націотворенні, націозбереженні та державному будівництві.

Чомусь в усьому демократичному світі - США, Канада, країни Європи, Австралії і Японії - ні в кого не виникає обурення через те, що мають розмовляти державною мовою , вже не кажучи про представників державної служби. Адже навіть у вищеперерахованих країнах цивілізованого світу досить би було висловлювань проти державної мови , для того, аби позбутися займаної посади.

Варто звернути увагу, що розповсюджувачами таких інформаційних нісенітниць є просепаратистські та промадярські й мадярські ЗМІ.

Тож хто і до чого веде наше Закарпаття ? Адже якщо уважно прислухатися до їхніх слів, то можна почути «тонкі» натяки на погрози дестабілізувати ситуацію на Закарпатті.

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

15 лютого 1989 року, 30 років тому, українськими патріотами та православними вірними в м. Києві було створено ініціативний комітет...
13 лютого 2019 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної...
Як зазначено на офіційному сайті мерії, громадські слухання з реалізації проекту «Реконструкція пл. Театральної та пл. Євген...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS