Представники Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна» вшанували світлу пам’ять українських героїв, полеглих у бою під Крутами

16425875 1851860135093686 373956009887493838 n29 січня 2017 року у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії УАПЦ, представники Закарпатського об’єднання «Україна Соборна» запалили поминальні свічки та молитовно вшанували світлу пам’ять героїв бою під Крутами, які 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути стали на оборону України.

29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути молоді українці прийнявши бій у якому близько чотирьохсот київських курсантів і козаків «Вільного козацтва» стали на оборону проти чотирьохтисячної армії радянських окупаційних військ Червонгої Гвардії.
У бою під Крутами оборонці української державності призупинили наступ окупанта і здійснили організований та потужний супротив через який, комуністично-радянські окупаційні війська Червонгої Гвардії втратили боєздатність на чотири дні.
27 юнаків, які потрапили після бою в полон до більшовиків були закатовані окупантами. Але жоден із них не здався і не скорився окупантам. 
У них не було поняття розділеності України, для них була одна держава, Україна, цілісна та неподільна, одна мова, українська і вони віддали свої життя не за найдороще… Але віддаючи життя вони були впевнені в тому, що їхня справа не буде забутою і ми, не зрадимо все заради чого боролися і гинули мільйони наших славних предків-українців.

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 12 грудня, на території Закарпатської області очікується хмарна погода, у кінці дня – невеликий дощ.
Із 1 по 10 грудня на Закарпатті очікується холодна, волога і хмарна погода з опадами. Найскладніші умови – в гірській частин...
Продовжуються роботи з капітального ремонту тротуару на проспекті Свободи в Ужгороді – від повороту до обласної лікарні і до...
Усі новини...

Останні коментарі

Sape plugin info: Не заполнено поле - sape user в параметрах плагина.

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS