Представники Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна» вшанували світлу пам’ять українських героїв, полеглих у бою під Крутами

16425875 1851860135093686 373956009887493838 n29 січня 2017 року у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії УАПЦ, представники Закарпатського об’єднання «Україна Соборна» запалили поминальні свічки та молитовно вшанували світлу пам’ять героїв бою під Крутами, які 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути стали на оборону України.

29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути молоді українці прийнявши бій у якому близько чотирьохсот київських курсантів і козаків «Вільного козацтва» стали на оборону проти чотирьохтисячної армії радянських окупаційних військ Червонгої Гвардії.
У бою під Крутами оборонці української державності призупинили наступ окупанта і здійснили організований та потужний супротив через який, комуністично-радянські окупаційні війська Червонгої Гвардії втратили боєздатність на чотири дні.
27 юнаків, які потрапили після бою в полон до більшовиків були закатовані окупантами. Але жоден із них не здався і не скорився окупантам. 
У них не було поняття розділеності України, для них була одна держава, Україна, цілісна та неподільна, одна мова, українська і вони віддали свої життя не за найдороще… Але віддаючи життя вони були впевнені в тому, що їхня справа не буде забутою і ми, не зрадимо все заради чого боролися і гинули мільйони наших славних предків-українців.

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Як історик за фахом, уже аж на схилі своїх літ, нарешті,зрозумів,що наука ”Історія» є профільною і обов’язковою...
В ході підготовки зібрання Святого та Священого Синоду 27-29 листопада 2018 р. Константинопольський Вселенський Патріархат знову п...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS