Представники Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна» взяли участь в урочистому відкритті пам’ятника Тарасові Шевченку в місті Берегові

DSC 0193Сьогодні, 24 серпня, в день святкування 25-ої річниці відновлення державної незалежності та суверенітету України представники координаційного комітету Закарпатського об’єднання «Україна Соборна» мали честь прийняти участь в урочистому відкритті пам’ятнику Тарасу Григоровичу Шевченку, постать якого є дійсно величною та служить прикладом справжньої любові до свободи, верховенства права, нескореного духу борця, яким і має бути справжній українець.

Не можемо не наголосити на тому, що представників «України Соборної» вразив український, патріотичний дух мешканців міста Берегова. Адже це є свідченням того, що жодному з провокаторів ні із однієї сторони, ані з іншої, через свої політичні чи особисті інтереси, чи то через свою продажність та бажання заволодіти чужим, не вдасться принести непорозуміння серед українців та угорців, які в мирі та злагоді живуть на одній Українській Закарпатській землі. 

Коли в центрі Берегова дружно всією громадою співають Державний гімн України, Духовний гімн України та гімн Організації Українських Націоналістів, урочисто в День відновлення Незалежності та суверенітету  України, встановлюють один із найвеличніших символів Незалежності, та нескореності нашої держави України - свідчення того, що Українців чекає Велике, Мирне та Світле майбутнє.

Слава Україні! Героям Слава!

Прес-служба Закарпатського об’єднання «Україна Соборна»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Уряд посилить контроль за дотриманням карантинних обмежень. Про це 25 червня 2020 року, відкриваючи позачергове засідання Уряду,...
За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
В Україні за рекомендацією МВФ уже у жовтні 2020 року можуть ввести величезні штрафи за борги з комуналки.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS