Бійці Закарпатського об'єднання "Україна Соборна" спровокували конфлікт із Національною Гвардією України (+фото)

 DSC1346

На спільних навчаннях...

 

Адже якщо в разі потреби доведеться вийти на вулиці міста, щоб допомогти нейтралізувати будь-які загрози та спроби дестабілізувати ситуацію в області.

 

Ми, Закарпатське об'єднання "Україна Соборна", готові в будь-який час всіма можливими силами допомагати зберегти спокій в нашому українському, патріотичному Закарпатті цілістність та мирне небо.

 

Але цього разу ми стоятимемо із Національною Гвардією України не навпроти один одного, а пліч опліч. Адже, ми, перш за все  — українці, і маємо єднатися саме як українці. Бо ж у нас одна мова — українська! Одна держава — Україна! Один прапор та одна земля — Україна!

 

Так, 26.05.2016 року бійці Закарпатського об'єднання "Україна Соборна" взяли участь у антисепаратистських навчаннях тероборони, чим допомогли заспокоїти активну діяльність спецслужб РФ на території Закарпаття!

 

Від себе особисто хочу звернутся до всіх ворогів, які зазіхають на спокій в нашому Закарпатті. Шановні путінські підстилки, шановні "ЗУБРи", угорські агенти кремля "Йоббіки", та усі, в тому числі продажні депутати, олігархи, які виконують на Закарпатті завдання дестабілізації політичної та громадсько-суспільної ситуації в області: їдьте до Російської Федерації, Угорщини... Але руки геть від Закарпаття! Не намагайтеся сіяти в нашому рідному краю розбрат "лжеруський мір" із його "лжеруською церквою", "угорські чи русинські автономії" і тому подібне... Адже сценарій донбасу тут не пройде.

 

Голова координаційного комітету  ЗО "Україна Соборна" Дідух ОРЕСТ

Фото Катерини Чомбокош

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

В м.Ужгороді, 11 червня, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії УАПЦ відбудеться вш...
В ході оперативно-перевірочних заходів встановлено, що у 2014 році вони добровільно вступили до складу незаконних збройних формува...
13 червня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Закарпатській області...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS