Бійці Закарпатського об'єднання "Україна Соборна" спровокували конфлікт із Національною Гвардією України (+фото)

 DSC1346

На спільних навчаннях...

 

Адже якщо в разі потреби доведеться вийти на вулиці міста, щоб допомогти нейтралізувати будь-які загрози та спроби дестабілізувати ситуацію в області.

 

Ми, Закарпатське об'єднання "Україна Соборна", готові в будь-який час всіма можливими силами допомагати зберегти спокій в нашому українському, патріотичному Закарпатті цілістність та мирне небо.

 

Але цього разу ми стоятимемо із Національною Гвардією України не навпроти один одного, а пліч опліч. Адже, ми, перш за все  — українці, і маємо єднатися саме як українці. Бо ж у нас одна мова — українська! Одна держава — Україна! Один прапор та одна земля — Україна!

 

Так, 26.05.2016 року бійці Закарпатського об'єднання "Україна Соборна" взяли участь у антисепаратистських навчаннях тероборони, чим допомогли заспокоїти активну діяльність спецслужб РФ на території Закарпаття!

 

Від себе особисто хочу звернутся до всіх ворогів, які зазіхають на спокій в нашому Закарпатті. Шановні путінські підстилки, шановні "ЗУБРи", угорські агенти кремля "Йоббіки", та усі, в тому числі продажні депутати, олігархи, які виконують на Закарпатті завдання дестабілізації політичної та громадсько-суспільної ситуації в області: їдьте до Російської Федерації, Угорщини... Але руки геть від Закарпаття! Не намагайтеся сіяти в нашому рідному краю розбрат "лжеруський мір" із його "лжеруською церквою", "угорські чи русинські автономії" і тому подібне... Адже сценарій донбасу тут не пройде.

 

Голова координаційного комітету  ЗО "Україна Соборна" Дідух ОРЕСТ

Фото Катерини Чомбокош

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

12 лютого, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ, голова Закарпат...
12 лютого, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефал...
13 лютого, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальн...
Усі новини...

Останні коментарі

Sape plugin info: Не заполнено поле - sape user в параметрах плагина.

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS