ЗАЯВА ЗАКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ «УКРАЇНА СОБОРНА» ЩОДО ЗАСУДЖЕННЯ БУДЬ ЯКОЇ ПОЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАКАРПАТТЯ ПРОРОСІЙСЬКОЇ, СЕПАРАТИСТСЬКОЇ, АНТИУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЗУБР»

13271635 1728464897433211 518766290 o

Сьогодні, 25.05.2016 р., на регіональних ЗМІ була опублікована інформація про приїзд і створення в Закарпатській області осередку проросійської, сепаратистської організації «За Україну, Білорусію, Росію».

 

Ця організація виступає за відновлення колишнього комуністично-радянського режиму та возз’єднання трьох держав Росії, України і Білорусі. У вересні 2001 року «ЗУБР» брав участь у провокаційному проекті, спрямованому на визнання Україною захопленого Росією Придністров’я як окремого територіального утворення та створення українського консульства в Тирасполі. В розпал російської агресії проти України 9 травня 2014 року представники «ЗУБРу», що вийшли у Києві на заходи з ушанування Перемоги у ВВВ разом із Комуністичною партією України, носили георгіївські стрічки, які вже тоді були ідентифікатором проросійських терористів, що окупували Крим та східну частину України.

 

Згідно з «Вікіпедією», керівник організації Мазур Олена Анатоліївна (нар. 23 січня 1969, Біле, Лутугинський район, Луганська область) – український політик, депутат Верховної Ради України lll скликання від Соціалістичної партії України. Заступник директора відокремленого структурного підрозділу Національного авіаційного університету «Центр наукових ініціатив», голова Всеукраїнського громадського об’єднання «За Україну, Білорусію, Росію».

 

Нами, Закарпатським об’єднанням «Україна Соборна», було скликано екстрене засідання координаційного комітету, де було вирішено, що ми, молодь та громадськість краю, не стоятимемо осторонь і не дозволимо ворогу проводити будь-які антидержавні засідання, збори тощо… Гостро засуджуємо будь-яку діяльність на території Закарпаття організації «За Україну, Білорусію, Росію» як такої, чия ідеологія спрямована на зазіхання, на територіальну цілісність України і дестабілізацію політичної та громадсько-суспільної ситуації на Закарпатті.

 

Тому вимагаємо від правоохоронних органів, Служби безпеки України в Закарпатській області та відповідних органів державної влади негайної правомірної та жорсткої реакції.

 

А саме:

 

1. Заборонити будь-які засідання представників проросійської, сепаратистської організації «За Україну, Білорусію, Росію».

 

2. Заборонити на території Закарпаття будь-яку політичну діяльність вищезгаданих осіб і надалі всіх осіб, які мають будь-який стосунок до проросійської, сепаратистської організації «За Україну, Білорусію, Росію».

 

3. Регіональним органам юстиції не проводити реєстрації осередків вказної організації!

 

4. Звертаємось до Міністерства юстиції України скасувати у судовому порядку свідоцтво про реєстрацію вказаного об’єднання!

 

Координаційний комітет ЗО «Україна Соборна»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

22 вересня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефа...
Відповідний указ опублікували 19 вересня в "Урядовому кур'єрі".
19 вересня о 05:40 до вогнеборців Великоберезнянського району надійшло повідомлення про те, що на вул. Центральній у смт Малий Бер...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS