Про вже традиційно «вибухово-небезпечну» сесію Ужгородської «мінної» ради

K6HrE09R3nc14 квітня в місті Ужгороді відбулася VII пленарна сесія Ужгородської міської ради і, як часто буває, без «замінування» не обійшлося.

 

Знаковим був виступ-звіт керівника Ужгородської міської прокуратури Дмитра Кириленка. Виступаючи серед тих депутатів і чиновників, через яких власне процвітає злочинність і, можливо, прикриваючи їх, прокурор розповідав, як професійно прокуратура бореться зі злочинністю. Сміх і годі! Щоправда, він навіть словом не обвмовився про те, як саме прокуратура бореться проти злочинності та чи взагалі помічає діяльність проросійських і проугорських сепаратистських угруповань, які діють на території області та міста. А на запитання щодо розслідування обставин так званих замінувань, які вже стали постійним явищем на сесіях Ужгородської міської ради, він чомусь професійно «з’їхав». Хоча у світі  сучасних технологій не так то і важко вистежити, хто заміновує будівлю або здійснює фальшиві дзвінки-повідомлення.

 

Варто задуматися, кому вигідно «заміновувати» Ужгородську міську раду? Не потрібно бути ясновидцем, щоби зрозуміти – це вигідно насамперед самим депутатам на чолі з регіоналом, промосковським мером Богданом Андрієвим. Словом, нам знову «заливають баки», виставляють нас ідіотами. Тож робімо правильні висновки, шановні співвітчизники! 

 

Коротко про роботу депутатів Ужгородської міської ради VII скликання. Нічого нового ми не побачили. Все як завжди. На мешканців міста їм просто начхати. Адже там, у депутатських кріслах, сидять продажні й перефарбовані регіонали та комуняки, яким лишень добратися до влади і байдуже, під яким прапором. А якщо і є там порядні депутати – то їх так мало, що вплинути на якісь процеси їм бракує можливостей та голосів. Хоч саме поєднання слів «порядний» і «депутат», на жаль, викликає тільки скептичний сміх. Схоже, ніби зібралися царі, для яких ми, прості громадяни, – холопи і раби, потрібні лише на виборах.

 

Підтвердженням цих слів служить те, що наразі депутати розглядають питання про так званий регламент, який  заборонить присутність громадськості на сесіях Ужгородської міської ради. Їх, певне, не бентежить той факт, що це порушує Конституцію України про права і свободи громадян. Депутати обрані народом, і народ має право стежити за тим, як вони піклуються про добробут своїх виборців і за що голосують. Насправді, депутати на чолі з регіоналом, промосковським мером Богданом Андрієвим дбають лише про розкрадання міста, розпродаж державного й комунального майна та подальше процвітання корупції. Нам же замилюють очі кількома смітниками та клумбами перед будівлею міської ради.

 

Якщо говорити про мера Ужгорода Богдана Андрієва: як може дбати про народ і його добробут людина, яка підтримувала так званий антимайдан і представляла антинародний режим Януковича? Ніяк, шановні читачі! Ось вам і результат політичної байдужості та продажності громади на виборах.

 

Ще більше обурює те, як шанобливо зустріли колишнього мера міста  Ландовського Еміла Федоровича, який бувпершим заступником секретаря Закарпатського обкомуСДПУ(о). Це людина, яка почала розвивати корупцію, розкрадати Ужгород і, замаскувавшись під СДПУ(о), берегла комуністичний устрій.

 

У виступі Еміл Ландовський розповідає, що громадяни України, мешканці Ужгорода, не мають права перебувати на сесіях міської ради, адже «це не прохідний двір». А тих представників громадськості, які висловлюють свою думку в сесійній залі, він узагалі запропонував «виводити із зали». На вашу думку, це нормально? Звісно – ні! Ще б додав, що з українськими громадянами потрібно чинити так, як чинили в 30-х роках ХХ ст. Можливо, нас із вами взагалі варто розстріляти?

 

Найбільша біда в тому, шановні співвітчизники, що, як завше, ми ніяк не навчимося простих істин: влада – це НАРОД, а не зборисько депутатів…

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

15 жовтня 2018 року, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української...
Прийміть щирі вітання з Великим святом Покрова Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, Днем слави українського козацтва та Д...
14 жовтня 2018 року, в день Великого свята Покрова Пресвятої Богородиці, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Ка...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS