Сепаратизм у храмах московського патріархату в Україні

DSCN5447У Свято-Успенській Почаївській лаврі УПЦ (МП) продають літературу, яка пропагує ідеї «новоросії» і сепаратизму.

 

Про це ЗМІ повідомила прочанка, яка щорічно їздить до лаври для духовного очищення і моральної підготовки до свята Воскресіння Христового. Мова йде, зокрема, про «Розкольницькі рухи в українському православ’ї у ХХ–ХХІ століттях», яка видається з благословення митрополита Почаївського. В цій книзі серед використаних джерел зазначений сайт «новоросії». Цікаво те, що антиукраїнська книга з очевидною сепаратистською пропагандою виходить друком ще з 2009 року. В той час пересічний українець навіть подумати не міг би про військову агресію Російської Федерації проти України. Проте це видання прославляє ідеологію «новоросії» в тій формі, в якій нині подають терористичні угруповання «ЛНР» і «ДНР», вище керівництво РФ та антиукраїнська Російська Православна Церква на чолі зі скандальним Кирилом Гундяєвим.

 

Голова координаційного комітету ЗО «Україна Соборна» висловив свою думку з цього приводу:

«Шановні земляки, дорогі мої Українці та патріоти, ходіть і далі до чужих храмів, забувайте свою прабатьківську Українську Православну Церкву й цілуйте руки московських священників цілунком Іуди. Їдьте до Почаєва, який, до речі, знаходиться поблизу патріотичного Тернополя. В той же час відправляйте своїх дітей, братів, батьків на війну з путіно-гундяєвськими окупантами. На війну, яку благословляють ті ж самі московські священики, котрим узагалі немає місця на нашій рідній Українській землі.

 

УпсУсе через те, що ми ніяк не можемо полюбити, цінити та підтримувати своє. Бо ж ми, маючи неймовірну історію та прекрасну мову, ніяк не перестанемо говорити мовою путінсько-гундяєвськими окупантами. Гріш ціна крику «Слава Україні», якщо в неділю ми йдемо до московського священика на службу.

 

Отже, якщо ми називаємо себе нацією – то будьмо нацією, а не стадом баранів!»

 

Наведемо лише кілька прикладів, як московські священики «зомбують» своїх парафіян через фальсифікацію історій, налаштовуючи  їх на «святу війну»:

«…В последние времена в России будет монархия. Это вызовет во всем мире враждебную реакцию. Враги поползут на Россию яко прузи (саранча). Разве это война? Вот будет война, когда на Россию весь мир вооружится. И действительно, антихрист представит Россию как врага мира…»

«…Как нельзя разделить Пресвятую Троицу Отца и Сына и Святого Духа, это един Бог, так нельзя разделить Россию, Украину и Белоруссию. Это вместе Святая Русь. Знайте, помните, не забывайте.В городе Киеве никогда не было Патриарха. Патриархи были и жили в Москве…»

 

Тепер українцям слід задуматися, як сепаратистська і пропагандистсько-антиукраїнська книга може друкуватися у столиці України (ПГО «Тандем», м. Київ) та безкарно розповсюджуватися в українських храмах, особливо в умовах військової агресії тих самих авторів?

 

Це вкотре доводить тісний зв’язок церкви з московсько-путінським режимом, а також, тривалу підготовку до анексії та окупації частини території Незалежної України.

 

За матеріалами тернопільського Інтернет-видання «Реально»

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

У Харківському інституті танкових військ досі викладає затятий прихильник "русского міра" і окупантів полковник запасу Геннадій Бо...
Президент України Володимир Зеленський закликав прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу визнати Голодомор 1932-1933 років ген...
Китайський інтернет-магазин AliExpress повністю перестав працювати з анексованим Кримом. Обдурити систему неможливо жодними "маску...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS