Чиїми устами говорять із телеекранів?

123У наші дні все розвивається надзвичайно швидко. Щодня нові винаходи, дослідження та події, які змінюють хід історії. Власні знання – це те, що формує наші ідейні та політичні бачення, світогляд.

 

Щоб не відстати від подій у такий «реактивний» час, нам потрібне таке ж швидкісне джерело інформації. Нині «бути в курсі» всіх подій зовсім не важко: телебачення, радіо, газети та інтернет-видання пропонують нам можливість завжди бути добре інформованими. Але варто тільки порівняти інформацію з різних джерел – одразу ж зайдемо у глухий кут. Адже кожне джерело пропонує «свій варіант» правди. З новин одного телеканала дізнаємося про чиновника, який розкрав своє місто; інше видання про того ж чиновника скаже, що він, власне, герой нації та зразковий громадянин. Невже хтось із журналістів більш, а інші менш компетентні?

 

Така дилема легко розвіється, коли придивимося до тих, хто є власниками інформаційних ресурсів. Майже всі з них – а розкручені та популярні буквально всі – знаходяться в руках різної масті політиків, які під час правління різних режимів були при владі, займали та й досі займають високі державні посади. Чи не в кожної впливової політичної «повії» є принаймні один власний інформаційний ресурс.

 

Наші діди та прадіди віками боролися за свободу слова, а тепер кишенькових журналістів усе більше і більше. Ці продажні «писарі», втративши всякий сором перед народом, соромлять цю же свободу. За кілька «золотих монет», яких поставши перед Господом Богом на той світ із собою і так не заберуть, подають ту інформаційну «отруту», яку їм наказують подавати їхні «господарі». Таким чином, дезінформують власний народ, частиною якого є й вони самі, та в якому і їхнім дітям рости й жити.

 

Через таких кишенькових журналістів політики показують одне на одного пальцями, мовляв, цей крав, той убив, а той, узагалі, ворог усіх святих. А інші всіляко вихваляють самих себе, виставляючи з героїзмом зроблену лише соту частину того, що є їхнім прямим обов’язком. Але, що в країні й на місцях відбувається насправді, так і залишається за кулісами. Ніхто не розкаже про черговий земельний дерибан, про «прихватизацію» пам’ятки архітектури, про незаконні доходи чиновників, точніше одні виродки розкажуть це все про інших, але виключно як «гоніння» на іншого з метою дискредитувати іншого негідника, щоб вони – негідники – висвітилися в найкращому світлі.

 

Політичні перевертні – страшніші за будь-яких міфічних вовкулак – змінюючи маски та перефарбовуючись щоразу перед черговими виборами, міняючи лозунги та стаючи на коліна – то перед «красними», то «оранжевими», то «синіми» – обіцяють нам жити по-новому, що будуть святими і, нарешті, задовільнять всі вимоги народу. Ось тільки слухняні телеглядачі, радіослухачі та читачі газет щоразу потрапляють на гачок, і замість обіцяного залишається тільки мила посмішка дядька в костюмі.

 

Наївно думати, що розпоряджатися інформаційними ресурсами – це проста забаганка багатенького дядька. Насправді ж це найпростіший спосіб зомбувати людей, готувати собі слухняних виборців. Таким чином також можна «замести» сліди, адже на будь-яке обвинувачення журналістів про хабарництво та інші гріхи політиків, ті відмахуються мов: це навмисне намагання опонентів дискредитувати їх.

 

То ж гляньмо, хто контролює телевізійний простір України, зокрема на Закарпатті; хто намагається впливати на наші погляди і душі?!

 

Не будьмо рабами, що добровільно засовують шиї в ярмо до тих, хто глузував із наших батьків, а тепер і з дітей наших! Бо хто вже одного разу збрехав, той не гідний і крихти нашої уваги. А хто підманув побратима, той ворог усього народу. Вірячи цим покидькам, ми самі стаємо беззахисними перед обманом і майбутніми розчаруваннями. Почнімо думати, що читаємо, дивимось і слухаємоі, головне, з чиїх уст це звучить!Ми гідні знати, чиї інтереси приховані за начебто невинними новинами!

 

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

За дослідженнями, проведеними на замовлення ГО “Детектор медіа”, третина молодих українців не знає, як почалась війна...
Учора, 30 травня, провели засідання 41-ї сесії Берегівської міської ради VII скликання.
У суботу, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей народний депутат Роберт Горват зустрівся із чотирма закарпатськими школярками...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS