ЛЯПАС УСІМ ХРИСТИЯНАМ-УКРАЇНЦЯМ

Папа Франциск і патріарх Кирил Гундяєв Foto Reuters 620x40012 лютого відбулася історична зустріч між патріархом всія Русі духовним наставником терористів та «лжеруского міра», агентом ФСБ Кирилом Гундяєвим та Папою Римським Франциском.

 

Вже сам факт такої зустрічі доволі дивний, адже Кирил Гундяєв відкрито підтримує терористів на сході України та благословляє вбивства й окупацію не тільки на території України. А ще взагалі важко збагнути те, як тепло прийняв його Папа, знаючи про велику кількість католиків на Закарпатті, яких гнали та катували саме під патронатом таких лжесвящеників, як Кирил Гундяєв.  

 

Але що тут скажеш ­– імперіалізм в ідеології як однієї сторони, так й іншої, напевно, добряче єднає духовно і перед  Богом.

 

А якщо говорити правду – це ганьба!

 

Папа Римський своїми діями та теплим прийомом убивць і окупантів просто знущається над усіма християнами-українцями. Наші побратими воюють не шкодуючи свого здоров’я і життя в обороні України від путінських терористів. А Кирил Гундяєв благословляє та всіляко підтримує цих же терористів, виконуючи вказівки Путіна.  

 

Ці теплі обійми між головними наставниками та слугами Божими як католицизму, так і москальського православ’я, нагадують поцілунок  Іуди в торжестві над мученицею – Україною та Українською Церквою. Наче їм байдуже до всіх тих, чиї діти віддали життя за нашу, Богом дану українську землю, за нашу правду, єдину соборну і неподільну Україну. Представники двох чужих для нас церков обговорюють стан їхніх церков в Україні, у той час як ми маємо свою Українську Церкву, яка може обійтися як без московської, так і без римської церков.  

 

Висновок можна зробити лиш один – не шукати в чужому краї добра, не шукати в чужій культурі благодаті для власного народу! Бо що є чуже, завжди буде чужим і не стане рідним. Отож нас із Вами зневажає не тільки Кирил Гундяєв, але й Папа Римський. А все тому, що Папа РИМСЬКИЙ, а не Український! А Гундяєв Кирил патріарх всія Русі – не України! То з цього логічно виникає запитання: коли ми з вами йдемо до церкви, то до кого ми йдемо? До Бога? Так,Є до Бога. А Бог вчить нас шанувати батька і матір свою, а відтак і свою прабатьківську церкву. Натомість із нас сміються і нас зневажають. А ми, наче ті раби, знову до чужого, ніби свого немає.

 

Голова координаційного комітету ЗО "Україна Соборна" Орест ДІДУХ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

В окупованому Донецьку вранці 18 лютого відбулися два вибухи поруч з місцем, де знаходяться спостерігачі Спеціальної моніторин...
18 лютого 2019 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної...
Рішення про нові санкції Європейського Союзу проти Росії може бути ухвалено в найближчі два тижні, заявила в понеділок голова євро...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS