ГОНІННЯ ПАТРІОТІВ В УКРАЇНІ

ПолітвязніІз початку 2016 року по всій Україні, а особливо в Закарпатській області, лунає безліч новин і коментарів про політв’язнів і репресії стосовно патріотів із боку влади. Найгучнішою справою є інцидент, який стався 10 січня на гірськолижному курорті «Драгобрат». Тоді 4 учасники «Правого сектору» та один волонтер потрапили у сутичку з персоналом ресторану «Хата магната». Думки з приводу інциденту суперечливі. Учасники конфлікту з боку ПС зауважують, що бійку спровокували неадекватні вислови охоронця закладу щодо «якихось» слів із Державного гімну, а керівництво Закарпатської ОДА заявляє, що «правосекторівці» ввірвалися до турбази й примусили кухаря і бармена готувати їм їжу та відмовлялися платити.

На чиєму боці правда і хто її приховує, знають лише самі учасники сутички. Проте в найгіршому випадку учасників бійки можна притягнути до відповідальності за фактом «хуліганства» або у завданні «тілесних пошкоджень». В умовах справедливого розслідування всі винуватці конфлікту повинні відповісти за скоєне. Ті, хто влаштували криваву бійку, мають нести покарання за свої дії. З іншого боку, важко не звернути увагу й на той факт, що бійців ПС ледве відпустили під заставу, і то не всіх. Однак усі мовчать про другу сторону конфлікту, з якої жодна особа не була затримана і проти якої не ведеться слідство.

 

Останній факт дратує хоча б через те, що колишніх працівників «Беркуту», яких підозрюють у розстрілі мирних протестувальників під час Революції Гідності, відпускали без особливих запобіжних заходів. Більше того, тих, хто вчинив злочин проти власного народу та проливав кров хоробрих патріотів своєї, Богом даної землі, досі не покарано, ні замовників, ні виконавців.

 

Зі свого боку, націоналістичні та патріотичні організації заявляють про «гоніння» патріотів і політичні репресії проти тих, хто борються за соборність і незалежність України. А українському народові доводиться «фільтрувати», хто є дійсно політв’язнем, а кого намагаються «відмазати» від своїх неадекватних і негідних українському націоналістові вчинків, називаючи їх політично репресованими.

 

Отже, хулігани повинні нести покарання за завдану ними шкоду; патріоти мають проявляти свою любов до Батьківщини у законних і правомірних діях, а не в сумнівних сутичках. Перш ніж когось назвати політв’язнем, потрібно це ретельно обґрунтувати.

 

Водночас, всю Україну обурюють численні випадки «нерівного» ставлення з боку теперішньої влади. На приклад, сепаратистам часто все «сходить із рук», а до патріотів правоохоронні органи ставляться з надмірною «обережністю» та ворожістю. Тож неможливо ставити всіх «під один капелюх», називаючи їх або «політв’язнями», або «бандитами».

 

Проблему усугублює ще й те, що за два роки після Революції Гідності в Україні так і не маємо «революційної» влади, яка би дійсно представляла й захищала інтереси свого українського народу. Натомість є та ж корупція, яка була за всі часи незалежності, сімейно-олігархічний вид управління державою, заангажованість ЗМІ та що, певно, найсумніше ворогів усередині держави. Це все однаково присутнє як на рівні центральної влади, так і в областях України.

Усі ці факти наочно демонструють нам, що в Україні, вільній і незалежній державі, дійсно проводиться гоніння патріотів. Очевидно, ідейні люди не вигідні тим, хто керує нашою Батьківщиною.

 

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

VHZD40cAoBA

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Уряд посилить контроль за дотриманням карантинних обмежень. Про це 25 червня 2020 року, відкриваючи позачергове засідання Уряду,...
За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
В Україні за рекомендацією МВФ уже у жовтні 2020 року можуть ввести величезні штрафи за борги з комуналки.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS