ЯК МЕР МІСТА УЖГОРОДА БОГДАН АНДРІЇВ ОСВЯЧУВАВ ВОДУ З СЕПАРАТИСТОМ ДМИТРОМ СИДОРОМ

Мер і сидор

19 січня всі християни відзначали велике свято Богоявлення. На це свято традиційно відбувається і урочисте освячення води. Цього дня і новообраний мер міста Ужгорода Богдан Андріїв приєднався до святкування, надавши перевагу своєю присутністю в колі духовенства УПЦ Московського патріархату, а правильніше філії Російської Церкви в Україні, московське керівництво якої відкрито проводить антиукраїнську пропаганду і благословляє московсько-путінський режим, військових Російської армії та різного роду терористів на окупаційну війну проти нашої держави. В наслідок цієї війни на сьогодні загинули десятки тисяч наших мирних співвітчизників та найкращих синів і дочок, які і у ці святкові дні боронять Схід України від московських ординців та сепаратистів. Тож присутність пана Богдана Андрієва у відповідному колі «церковників» яскраво засвідчила політичні погляди нового керманича Ужгорода.

 

Відтак на березі річки Уж відбувалось освячення води за участі «свідомих» громадян, священнослужителя РПЦ МП на Закарпатті, а точніше путіно-служителя, сепаратиста і державного злочинця протоієрея Дмитра Сидора. А ось що там загубив «патріот» України, голова Ужгородської міської ради Богдан Андріїв? Важко сказати. Та певно, регіонал він і залишається регіоналом, як і комуняка – комун яком, навіть і перед лицем Божим!

Ми запитуємо, чому безлад? Чому жодних реформ на користь громади? Чому ми розділені національну і духовно? Чому на сміх усього світу не маємо, як усі нормальні народи Єдиної Помісної Автокефальної Української Церкви? Так почнімо шукати відповідь на ці питання з найпростішого. Може тому, що маючи свою Українську Державу і Українську Церкву, ми дозволяємо щоб нами обрана влада, зокрема мер міста, на очах всієї української громади засвідчував свою прихильність до тих, хто сіє розбрат серед нас і своєю діяльністю сприяє країні агресору та її безбожному режиму вести війну проти України.

 

Невже пан Богдан Андріїв не читає газети, сайти, не слухає і не дивиться телебачення, і не знає про антиукраїнські випади та висловлювання керівництва РПЦ (Московський Патріарх Кирило Гундяєв), та її філії в Україні – УПЦ Московського патріархату (митрополити Онуфрій Березовський, Антоній Паканич), проти України, української нації та Української Армії? Чи може пан Богдан десь чув хоч одне офіційне слово осуду московсько-путінської військової агресії проти України, з боку керівництва РПЦ чи УПЦ МП, чи керівництва Мукачівської (єпископ Федор Мамасуєв) чи Хустської (єпископ Марк Петровцій) єпархії УПЦ Московського патріархату на Закарпатті? Бо громадськість таких засудження щодо дій московського агресора не чула і не чує… А в цей час, з благословення Російської Православної Церкви, на нашій рідній українські землі, щоденно московські ординці убивають наших співвітчизників, і одночасно в церквах Московського патріархату ряд священиків та єпископів, проводять промосковську політику, засуджуючи українську владу, а не московську, і тим самим сіють розбрат та паніку.


Під час вище зазначеного освячення вод річки Уж, в числі перших, май же як архієрей, красувався поряд із ужгородським міським головою настоятель кафедрального собору Воздвиження Хреста Господнього Мукачівської єпархії УПЦ Московського патріархату (єпископ Федор Мамасуєв) сепаратист Дмитро Сидор, яки у своїх проповідях і виступах сіє нетерпимість, зневагу до всього українського, проте з любов’ю щебече про московсько-путінський режим та московського Патріарха Кирила Гундяєва. Священик Дмитро Сидор десятиріччями є провідником антиукраїнської політики на Закарпатті та проповідує путінсько-гундяєвські ідеї «лжерусского мира», а також будучи самозванцем видає себе за голову «Сойму підкарпатських русинів». До цього ж дана особа офіційно вважається державним злочинцем, відносно якої винесено офіційний вирок у кримінальній справі. Але як бачимо це не турбує ні ужгородського міського голову Богдана Андрієва, ані керівника Мукачівської єпархії єпископа Федора Мамасуєва, ані главу УПЦ Московського патріархату митрополита Онуфрія Березовського…

 

Свого часу Дмитро Сидор за антидержавну і сепаратистську діяльність на користь Москви був притягнутий до кримінальної відповідальності, щоправда, умовно… При цьому, будучи притягнутим до кримінальної відповідальності за антиукраїнську й антидержавну діяльність, Дмитро Сидор і надалі залишається настоятелем найбільшого собору в Ужгороді, який належить Московському патріархату і навіть удостоєний главою УПЦ МП Митрополитом Онуфрієм Березовським другого хреста з прикрасами. До того ж мукачівський єпископ Федор Мамасуєв проголошує антидержавника Сидора найбільш авторитетним і достойним священиком єпархії. Це при тому, що асоціація русинських організацій Закарпаття «Сойм підкарпатських русинів» є сепаратистською організацією, яка безкарно діє в Закарпатській області та проводить відкриту антиукраїнську пропаганду.

 

За інформацією деяких ЗМІ, така антиукраїнська діяльність фінансується російськими урядовими організаціями (спецслужбами Російської Федерації) та підтримується низкою нацистських політичних організацій Угорщини, за участі Москви, з метою дестабілізації ситуації як на Закарпатті, так і в Східній Європі. Тож на чиєму боці Ужгородський міський голова?

 

Народ наш наче блукає в пустелі і ніяк не знайде шлях істинний, щоб згадати про те, що має свою Українську Державу і свою Українську Церкву, які і повинен любити, шанувати і підтримувати! І замість того, щоб підтримувати свою прабатьківську Українську Церкву та гнати копняками під зад подібних як сидори запроданців, ми і надалі як сліпі й глухі раби ходимо до храмів, в яких сидить відкритий ворог, одягнутий в московські попівські ризи!

Тож може вже пора пригадати слова великого українського пророка Тараса Шевченка:

 

«Любітеся, брати мої,
Украйну любіте
І за неї, безталанну,
Господа моліте»
(В казематі)

 

Пригадати і нарешті утвердити свою Українську владу і свою прабатьківську Українську Церкву…

VHZD40cAoBA

 

Голова координаційного комітету
Закарпатського націонал-патріотичного об’єднання
«Україна Соборна» Орест ДІДУХ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS