День народження Степана Бандери

степан бандераСьогодні День народження великого українця, героя України, ідеолога українського націоналізму, голови Проводу Організації українських націоналістів (ОУН) Степана Андрійовича Бандери.

 

ЗО «УС» пам’ятає і шанує ім’я великих українців! Разом з тим, закликає всіх свідомих українців ушанувати пам’ять і помолитися за упокой душі видатного громадського і політичного діяча!

 

Степан Бандера не тільки ризиком свого життя боровся за Незалежність України, але й продемонстрував незламний дух і показав нам приклад того, що лише правдою можна будувати соборну державу.

 

Тож сьогодні, 1 січня, схиляємо голову перед цією великою постаттю і просимо у Бога прощення всіх свідомих і несвідомих його гріхів. Просимо благословення у відновленні територіальної цілісності України та захисту від зловісного ворога, окупанта, що в наші дні, як десятки роки тому, зазіхали на нашу свободу й гідність!

 

З Днем народженням, Степане! Слава Україні! Слава Нації!

 

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/QyqH8Vh5T6U/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Юрій Покиньборода. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах територ...
Найближче оточення президента України Володимира Зеленського працює на країну-агресора.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS