ЗО «Україна Соборна» не залишається байдужим до долі Закарпаття!

Як бачимо, на провокаційні та антиконституційні дії з боку Василя Брензовича та очоленого ним Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), звернули увагу не тільки ми.


БереговеНарада в Берегові 12 грудня поставили жителів Закарпаття у напружену ситуацію. Спочатку, КМКС та Об’єднання прикордонних органів самоврядування (ОПОСЗ) провели спільне засідання, про що пише Голос Карпат«114 населених пунктів Закарпаття готові до створення в регіоні окремого угорського району».


Надалі, інтернет-видання Закарпаття онлайн провело свою аналітику про створення «угорського району».


Як реакція, ЗО «Україна Соборна» та низка патріотичних організацій, як бійці війсково-патріотичного крила «Карпатський Легіон», актив громадських організацій Молодь Закарпаття та «Християнсько-народна спілка Закарпаття», зібралися на екстрені збори й прийняли рішення звернутися до вищих керівних органів державної та місцевої влад, а саме: до Верховної Ради України, Президента України, голови Закарпатської обласної державної адміністрації та до голови Закарпатської обласної ради. В тексті звернень буде зазначено вимога перевірити та ретельно дослідити обставини цієї ситуації, запобігти можливим міжетнічним конфліктам, не допускаючи дестабілізацію політичної ситуації в регіоні.


Також, нашими активістами було передано Василю Брензовичу подарунок, прапор з надписом "Пам’ятайте, в якій країні живете".

 


Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/QyqH8Vh5T6U/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Юрій Покиньборода. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах територ...
Найближче оточення президента України Володимира Зеленського працює на країну-агресора.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS