Керуючий Карпатською єпархією ПЦУ єпископ Віктор провів робочу зустріч із народним депутатом України, головою Київської МО НРУ Павлом Кишкарем

 DSC000711 лютого 2019 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Православної Церкви України, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, провів робочу зустріч з народним депутатом України, головою Київської міської організації Народного Руху України Павлом Кишкарем на його прохання.

В ході зустрічі було обговорено актуальні питання щодо визнання та утвердження канонічної Помісної Автокефальної Православної Церкви України, пошуку шляхів досягнення національної і духовної єдності української нації, розвитку духовності та моралі в українському суспільстві, реформування духовної освіти та богословської науки, поглиблення демократичних процесів та проведення реформ з децентралізації в Україні.

Участь у зустрічі також прийняли Павло Федака, голова Закарпатського крайового культурно-просвітницького товариства «Просвіта», Антоніна Вчорашня, відповідальний секретар Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті та Християнсько-народної спілки Закарпаття, Олександр Соболян та Сергій Король, учасники бойових дій на сході України (АТО), та читець Орест Дідух, керівник прес-служби Карпатської єпархії Православної Церкви України.

На завершення зустрічі, яка пройшла в дружній та діловій обстановці, владика Віктор подарував гостям Біблію на українській мові у перекладі Іларіона (Огієнка), митрополита Української Автокефальної Православної Церкви, авторську брошуру з історії Української Церкви та іконки апостола українського Андрія Первозваного.

Преосвященіший владика Віктор та Павло Кишкар, народний депутат України, голова Київської міської організації Народного Руху України домовили і надалі підтримувати робочі контакти та проводити відповідні консультації з актуальних питань суспільного та духовного життя в Україні.

Прес-служба Карпатської єпархії ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Уряд посилить контроль за дотриманням карантинних обмежень. Про це 25 червня 2020 року, відкриваючи позачергове засідання Уряду,...
За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
В Україні за рекомендацією МВФ уже у жовтні 2020 року можуть ввести величезні штрафи за борги з комуналки.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS