У Кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в м. Ужгороді відбулося таїнство вінчання над Отто та Вікторією Молнар

 DSC060008 вересня 2018 року, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного в Ужгороді, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, у співслужінні протоієрея Сергія Урсти звершив чин заручин та вінчання над молодим подружжям Отто та Вікторією Молнар.

Службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

На таїнстві вінчання були присутні: батьки, рідні, близькі та колеги наречених.

Від так у вітальному слові-проповіді до молодят владика Віктор наголосив на величі таїнства шлюбу, дав архієрейські настанови та благословення на подальше сімейне життя. Також молодожонам було подаровано освячені ікони з ликом Спасителя нашого Ісуса Христа та Пресвятої Богородиці, а також Святу Біблію українською мовою у перекладі професора, митрополита УАПЦ Іларіона Огієнка.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

7 лютого 1979 року офіцер бразильської поліції Еспедіто Діас почув телефонний дзвінок. Його зміна у дільниці прибережного містечка...
15 лютого 1989 року, 30 років тому, українськими патріотами та православними вірними в м. Києві було створено ініціативний комітет...
Канонічні структури Константинопольського Патріархату проіснували на Закарпатті до 1946 року. Пізніше вони були захоплені Москвою.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS