Вітання Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського УАПЦ українським греко-католикам до дня ушанування Блаженного священномученика Теодора Ромжі

RomzhaTШановні представники духовенства, кліру та віруючі Мукачівської греко-католицької єпархії та Української Греко-Католицької Церкви!

31 жовтня та 1 листопада духовенство, клір та віруючі відповідно Мукачівської греко-католицької єпархії та Української Греко-Католицької Церкви у складі Римо-Католицької Церкви вшановують світлу пам’ять Блаженного священномученика Теодора Ромжі (11.04.1911, Великий Бичків – 01.11.1947, Мукачево), єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії, уродженця нашого рідного Українського Закарпаття.

З цієї нагоди, від імені духовенства, кліру та віруючих Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, прийміть щирі вітання та вияв поваги до світлої пам’яті Блаженного священномученика Теодора Ромжі.

Блаженний священномученик Теодор Ромжа не зважаючи на утиски та переслідування московського комуністично-радянського тоталітарного режиму СРСР, до останнього подиху свого життя залишився вірним сином  українського народу, Церкви Христової та архіпастирем від Бога.

Пам’ятаємо і молимось разом із Вами!

З повагою

+ Віктор (Бедь),

єпископ Мукачівський і Карпатський,

керуючий Карпатською єпархією

Української Автокефальної Православної Церкви

м. Ужгород,

31.10.2016 р.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

“Мови – це важливо!” – цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови.
Президент України Володимир Зеленський назвав наступ російських військ на ділянці розведення сил “цинічною провокацією&rdquo...
18 лютого виповнюється п’ять років з дня виходу українських військ із району міста Дебальцеве на півночі Донецької області.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS