В Карпатській єпархії УАПЦ відслужили подячний молебень за Україну до 395-річчя перемоги українського війська у битві з військами Османської імперії під Хотином

7675659 жовтня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив ранковий подячний молебень до Господа Бога за Україну та Українське військо з нагоди 395-річчя перемоги об’єднаного українського і польського війська над окупаційними військами Османської імперії під Хотином (02.09. – 09.10.1621)  та завершення Хотинської війни (1620 – 1621).

Великий і вирішальний внесок у перемогу над османами під Хотином (на сьогодні м. Хотин Чернівецької області) внесли саме українські козаки на чолі із святим благовірним Гетьманом війська Запорозького Петром Сагайдачним.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив миру та благополуччя для українського народу, дарування українцям національної та духовної єдності, утвердження Української держави та єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також найшвидшої перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами.

Відтак владика Віктор відслужи заупокійну літію за всіма полеглими українськими воїнами-козаками, що віддали своє життя у боротьбі за національну і державну незалежність України в ході визвольної Хотинської війни 1620 – 1621 рр. проти Османської імперії.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

“Мови – це важливо!” – цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови.
Президент України Володимир Зеленський назвав наступ російських військ на ділянці розведення сил “цинічною провокацією&rdquo...
18 лютого виповнюється п’ять років з дня виходу українських військ із району міста Дебальцеве на півночі Донецької області.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS