Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужи заупокійну молитву за українським патріотом та богословом о. Атанасієм Пекарем до 5-х роковин з дня його упокоєння

 Пекар Атанасій св28 вересня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужи ранкову заупокійну молитву за українським патріотом, уродженцем Закарпаття, науковцем, істориком і богословом, доктором теології, професором о. Атанасієм Пекарем (01.03.1922, м. Перечин, Підкарпатська Русь (українські землі Закарпаття) під анексією Чехословацької Республіки – 28.09.2011, м. Глен-Кові, похований у Кампбелл-Голл (Гемптон), штат Нью-Йорк, США) до 5-х роковин його упокоєння.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

us1

Популярні новини

18 лютого виповнюється п’ять років з дня виходу українських військ із району міста Дебальцеве на півночі Донецької області.
Президент України Володимир Зеленський назвав наступ російських військ на ділянці розведення сил “цинічною провокацією&rdquo...
Народна депутатка отримала підозру від ДБР, але каятися не збирається.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS