Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив заупокійну молитву за українським патріотом і журналістом Павлом Мочаром до 59-річчя з дня народження

Mochar 127 вересня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну молитву за українським патріотом, учасником національно-визвольних змагань у боротьбі за національну і державну незалежність України на Закарпатті 1989 – 1991 рр., журналістом Павлом Михайловичем Мочаром (27.09.1957, с. Буштино, Тячівський район, Закарпатська область, Україна під окупацією СРСР – 18.08.2012, смт. Буштино, Тячівський район, Закарпатська область, Україна) до 59-річчя з дня його народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Міністерство оборони України визначило новий розмір матеріальної допомоги військовослужбовцям для вирішення соціально-побутових пи...
18 лютого виповнюється п’ять років з дня виходу українських військ із району міста Дебальцеве на півночі Донецької області.
Народна депутатка отримала підозру від ДБР, але каятися не збирається.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS