Новинський зробив стрімку кар’єру в РПЦвУ, “проскочивши” 15 років за 2,5 місяці

175727062020Ще на Трійцю, 7 червня, спонсор РПЦвУ Вадим Новинський служив зі звичайним орарем (стрічка через плече) та без камілавки (головний убор). У неділю, 21 червня, він вже був з подвійним орарем та камілавкою.

Як пояснює релігієзнавець Дмитро Горєвой, усе це – богослужбові нагороди диякона, які видаються за високі духовні досягнення та віддану службу церкві.

 

Вадим Новинський під час служби на Трійцю. Фото: Facebook-сторінка Антонія Паканича

 

“Відповідно до “табєля о рангах” Московської патріархії подвійним орарем нагороджують мінімум через 5 років після рукоположення. Камілавкою – мінімум через 10 років після попередньої нагороди орарем. Тобто в сумі мінімум 15 років”, – пояснив Горєвой.

До прикладу, відомий місіонер протодиякон Андрій Кураєв отримав право носіння камілавки лише через 19 років. Новинський пройшов цей шлях у 2,5 місяці. “Але він спонсор – йому можна”, – саркастично зауважив релігієзнавець.

 

Новинський вже у камілавці під час служби у неділю, 21 червня. Фото: Facebook-сторінка Дмитра Горєвого

 

“Цікаво, чи є це ознакою сімонії (церковної корупції)? Ну я не думаю, що він оплатив ці нагороди. Скоріше Онуфрій цими нагородами відплатив Новинському за надання митрополиту гелікоптерів для здійснення “пастирських” візитів”, – додав Горєвой.

Джерело: religionpravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
Контррозвідники СБУ заявляють, що припинили діяльність групи громадян у Закарпатській області, дії яких містять ознаки посягання н...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS