Президент Чорногорії: Сербська Церква створює атмосферу “шантажу і грубих образ”

113221052020Президент Чорногорії продовжить домагатися зміцнення Чорногорської автокефальної Церкви, яка могла б замінити домінуючу в країні структуру Сербського Патріархату.

Про це Міло Джуканович, який керує країною від 1991 року, повідомив 18 травня в історичній столиці країни Цетіньє, передає Credo Press з посиланням на vijesti.me.

За його словами, Сербська Церква “хотіла б управляти Чорногорією і визначити її напрямок і характер”. Однак Чорногорія вже вибрала собі місце в Європейському союзі і не буде переглядати свій стратегічний курс.

“Чорногорії потрібен був Закон про свободу релігії, і він був прийнятий в потрібний час. Все, що було виведено з [власності] Чорногорії, буде повернуто”, – сказав Міло Джуканович.

Він звинуватив Сербський Патріархат в Чорногорії в тому, що той “привласнює чужу власність, протистоїть судової перевірці кадастрових записів церковної власності, не платить податки і незаконно призначає священників в країну”.

Він зазначив, що його пропозиція про переговори з Сербським Патріархатом залишається в силі і що у нього є готовність до діалогу. Однак, за його словами, важко вести діалог в атмосфері “шантажу і грубих образ”, яку “пропонує Сербська Православна Церква”.

Джерело: religionpravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Закарпатська облдержадміністрація переходить на електронний документообіг. Це стосується передусім електронних звернень громадян.
У п’ятницю, 29 травня, керівництво Національної поліції України відсторонило від виконання обов’язків начальника ГУ НПЦ у Вінницьк...
Побутує думка, що колись закінчиться московсько-українська війна, і Росія знов стане «справжньою» дружньо налаштованою до України...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS