На Закарпатті священники РПЦвУ натравлюють титушок на громаду ПЦУ

112121052020Вже більше року триває переслідування парафії ПЦУ в с. Присліп, Міжгірського району, Закарпатської області. Громаді що перейшла від РПЦвУ не дають їй спокійно молитись і всіляко перешкоджають їй, передає Духовний фронт України.

У березні 2019 року Свято-Вознесенська парафія с. Прислопа на загальних зборах покинула Московський Патріархат і перейшла у лоно ПЦУ. 

Згідно з розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 29 серпня 2019 року за № 463 проведено офіційну реєстрацію статуту релігійної організації “Релігійна громада Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Свято-Вознесенської парафії с. Присліп Міжгірського району Закарпатської області”.

Здавалося, що нарід цього гірського села на кордоні з Франківщиною, назавжди попрощався з організацією, що має зв’язок із країною, яка вбиває українців.

Як повідомляє Сила християн”, “МПшний батюшка Володимир Бітлян, що до часу переходу обслуговував парафію, та благочинний МПшного міжгірського благочиння Петро Савка, перешкоджають вірянам молитись в своєму храмі. Хоча в селі є ще два храми московського паханату!”.

 

 

Служителі Московського Патріархату ставлять свої замки на двері святині, а коли має бути служба Божа, підвозять московських фанатиків й “титушок” з двох московських парафій – Прислопа та навколишніх сіл. Це триває вже більше року.

Джерело: religionpravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
26 квітня Україна відзначила чергову 29-ту трагічну річницю з дня техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.
Як бачимо, на провокаційні та антиконституційні дії з боку Василя Брензовича та очоленого ним Товариства угорської культури Зака...
У наші дні все розвивається надзвичайно швидко. Щодня нові винаходи, дослідження та події, які змінюють хід історії. Власні знання...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS