Предстоятель ПЦУ обговорив з послом Нідерландів військову агресію РФ

dsc 4658Предстоятель ПЦУ Епіфаній 21 січня зустрівся з послом Нідерландів в Україні Йеннесом де Молом.

Як повідомляє пресслужба ПЦУ, під час  зустрічі сторони обговорили низку важливих питань. Зокрема, йшлося про становлення та перспективи розвитку Православної Церкви України, просвітницьку діяльність і соціальне служіння, які звершує Церква, комунікацію церковних структур із громадянським суспільством, міжконфесійну ситуацію, а також взаємовідносини Церкви з державою.

Посол високо оцінив співпрацю Управління соціального служіння та благодійності “Елеос Україна” із міжнародними благодійними інституціями.

Окрім того, сторони поспілкувалися про російську військову агресію проти України, окупацію Кримського півострова та викликані цим значні порушення у сфері свободи совісті на тимчасово окупованих територіях, зокрема, утиски духовенства і вірян ПЦУ.

Також митрополит Епіфаній розповів про діяльність військових капеланів Православної Церкви України, які складають 83% від числа усіх капеланів в українському війську та надають духовну підтримку воїнам-захисникам Батьківщини.

“Зараз проти нас точиться боротьба з боку нашого північного сусіда, який воює не лише на Сході України, але й проти нашої духовної незалежності, бо вони добре розуміють важливість Церкви для суспільства і держави. Однак переконаний, що з Божою допомогою ми досягнемо перемоги і справедливого миру”, – сказав Його Блаженство.

Джерело: religionpravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS