Представники духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ прийняли участь в громадських заходах з відзначення Дня Соборності України в м. Ужгороді

 DSC003222 січня 2020 року, у свято Дня Соборності України, представники духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України прийняли участь в громадських заходах з відзначення Дня Соборності України в м. Ужгороді.

З благословення Преосвящннішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України участь у святкових громадських заходах прийняли протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської української богословської академії, архімандрит Спиридон Дудин та протоієрей Ростислав Криворучко.

На площі Народній в обласному центрі представники керівництва та органів державної влади Закарпаття, Ужгородської міської ради, релігійних організацій, закладів освіти, військових підрозділів, громадських організацій та небайдужої громадськості вшанували пам'ять Великого українського пророка і поета Тараса Шевченка, піднісши квіти до його пам’ятника. Заслужений академічний Закарпатський народний хор виконав «Молитву за Україну».

Відтак учасники заходу сформували колону, яка під дріб барабанщиків та мелодій у виконанні оркестру зі 100-метровим прапором України рушила на набережну Незалежності, де відбулося покладання квітів до пам’ятника Президенту Карпатської України, Герою УкраїниАвгустину Волошину, а оркестр виконав Державний Гімн України.

Далі колона рушила до пішохідного мосту, де вже традиційно береги річки Уж поєднали синьо-жовтим українським прапором, який символізує вияв політичної волі до національної і духовної єдності української нації.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 8 березня 2020 року, Церква відзначає Торжество Православ’я, радіючи перемозі над єресями, зокрема єрессю іконобор...
Без діл та дій - віра Ваша мертва, а життя пустопорожнє та даремне...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS