Архієпископ Афінський офіційно відмовися брати участь у на саміті Предстоятелів в Аммані

195014012020Архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім офіційно повідомив Священному Синоду своєї Церкви про рішення відповісти відмовою на запрошення Патріарха Єрусалимського і всієї Палестини Феофіла III прибути на зустріч предстоятелів помісних Церков в столицю Йорданії Амман, щоб спробувати спільно знайти вихід з кризи у відносинах Московського і Константинопольського Патріархатів.

Відповідну заяву архієпископ Ієронім зробив на засіданні Синоду, яке відбулось в Афінах 8-10 січня, повідомляє Credo Press з посиланням на грецьке агентство церковних новин “Ромфеа”.

Свою позицію архієпископ Ієронім пояснив тим, що скликання Всеправославних Соборів і зустрічей предстоятелів, на його думку, є прерогативою Вселенського Патріарха.

  • З ініціативою проведення зустрічі предстоятелів в Аммані Патріарх Феофіл III виступив 21 листопада 2019 року в Москві на церемонії нагородження його премією Фонду єдності православних народів, після зустрічі з Володимиром Путіним.

Також Синод Елладської архієпископії намітив провести Тиждень зовнішньої місії від 8 до 14 березня і Тиждень покликань до священичого служіння від 16 до 22 березня.

Джерело: religionpravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Олексій Гончарук заявив, що уряд продовжує працювати в штатному режимі, поки президент не прийме рішення хто може продовжити працю...
40 народних депутатів написали звернення до голови Служби безпеки України Івана Баканова з метою заборони в’їзд на територію...
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS