Преосвященнійший Віктор, єпископ Мукачівський і Карпатський УАПЦ, відслужив Літію за полеглими українськими воїнами-героями в Іловайському котлі та молебень за їх родинами

Ill229 серпня, до перших трагічних роковин Іловайського котла, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії відслужив ранкову Літію за полеглими українськими воїнами-героями, що полягли 29 – 30 серпня 2014 року в підступно спланованому московсько-путінським режимом злочинному розстрілі під Іловайськом Донецької області, який було здійснено російськими військовими і терористами.

 

У молитві до Господа Бога Владика Віктор просив прощення всіх провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиками та дарування їх душам вічного спокою і життя у піднебессі.

Ill 1

 

Після заупокійної літії, Преосвященний владика Віктор відслужив молебень за благополуччя родин, що залишились після трагічної загибелі всіх українських воїнів-героїв, які віддали своє життя в обороні нашої земної, Богом даної нам Вітчизни України, від підступних московсько-путінських окупантів і терористів, за дарування нашій Україні і українському народу миру і розквіту, за звільнення всіх полонених і заручників, за найшвидшу перемогу Українського війська над московським агресором і за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера, мирних співгромадян в горнилі війни.

 

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦІсторична довідка:
Іловайський котел— трагічний факт в ході московсько-путінської військової агресії проти України, на сході нашої держави, що трапився у другій половині серпня 2014 року, в ході якого розгорнулися запеклі бойові дії між представниками українських Збройних сил і підрозділамиМіністерства внутрішніх справ Україниз одного боку, та збройними формуванням Російської Федерації і терористичної організаціїтак званої промосковської маріонеточної Донецької народної республіки— з іншого. Характер боїв визначався стратегічним значеннямІловайська, який розташовується в 25 км на схід відДонецька— перехід Іловайська під контроль Збройних сил України дозволив би відрізати постачання зброї та бойовиків до Донецька та звільнення міста в перспективі.

 

Українські військові увійшли в Іловайськ 18 серпня. Вони змогли взяти під свій контроль більшу частину міста, однак після введення президентом Російської Федерації головнокомандувачем Збройних Сил Московії) Володимиром Путіним регулярних російських військ 23-24 серпня в район Іловайська на території суверенної держави України і через не належне (не професійне) управління керівництвом Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України українськими військовими і воєнізованими підрозділами вже 28 серпня іловайське угрупування опинилося в оточенні московського ворога.

 

29 серпня вночі російський президентВолодимир Путін (головнокомандувач Збройними Силами Російської Федерації)звернувся до бойовиків із закликом відкрити гуманітарний коридор для українських військових, що опинилися в оточенні. Терористи згодом заявили, що готові випустити бійців з оточення. 30 серпня о 10:00 українські військові організованими колонами почали рух з міста, однак колони підступно та  злочинно було розстріляно московсько-путінськими військами і терористами, завдавши великих втрат українським військам. За даними Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України під Іловайськом загинуло багато українських бійців, сотні бійців були поранені та були захоплені в полон.

 

Жодний із високопоставлених керівників Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України, повинних у допущенні військової трагедії під Іловайськом у серпні 2014 року не притягнуті до відповідальності.

 

За матеріалами ЗМІ

 


                            

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS