Представництво Президента засудило початок виконавчого провадження держави-окупанта щодо виселення Кримської єпархії ПЦУ

145521092019Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим висловило рішуче засудження розпочатого виконавчого провадження держави-окупанта щодо виселення Кримської єпархії Православна Церква України з приміщення кафедрального собору Святих рівноапостольних Володимира і Ольги міста Сімферополя.

У повідомленні зазначається, що представники окупаційної влади зобов’язані забезпечити захист прав віруючих ПЦУ, зокрема гарантувати їм свободу віросповідання, та виконувати всі свої зобов‘язання за міжнародним гуманітарним правом.

Також вказується, що особливо кричущими порушення держави-окупанта є сьогодні, коли у Варшаві на Щорічній нараді з людського виміру ОБСЄ представники Російської Федерації розповідають про важливість прав людини, а російські так звані «кримські громадські активісти і представники ЗМІ» ведуть мову про «зміну статусу Криму» і про відсутність порушень прав людини на окупованому півострові.

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим закликає представників окупаційної влади негайно припинити грубі порушення прав віруючих ПЦУ і виконати рішення Комітету ООН з прав людини та не виселяти Кримську єпархію ПЦУ із зазначеного храму.

Окрім того, повідомляється, що всю наявну інформацію буде передано правоохоронним органам для надання відповідної правової оцінки.

Джерело: www.pomisna.info

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

26 лютого 2020 року відбувся пікет Міністерства освіти і науки України.
Санкції вперше були введені адміністрацією Барака Обама в 2014 році для захисту територіальної цілісності України.
Нараду в Аммані, яку ініціювала Російська Православна Церква, відвідає щонайбільше четверо патріархів з п’ятнадцяти.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS