Папа Франциск прокоментував ймовірність нового розколу католицької Церкви

103312092019Папа Римський Франциск не боїться церковного розколу, хоча і молиться, щоб цього не сталося.

Про це понтифік сказав журналістам на борту літака дорогою з Африки, де він відвідав Мозамбік, Мадагаскар і Маврикій, передає 11 вересня Credo Press з посиланням на ТАСС.

“В історії Церкви було безліч розколів, якщо ми звернемося до витоків, то там був розкол на розкол, весь час хтось відколюються зі своєю доктриною та ідеологією. Щоб цього не відбувалося, я відповідаю на критику, щоб допомогти. Але це один з наслідків Другого Ватиканського собору, [а] не дій того чи іншого Папи. У соціальних темах я у всьому наслідую Іоанна Павла II, проте мене називають занадто комуністичним. Коли доктрина зводиться до ідеології, розкол можливий. Але я його не боюся і молюся, щоб він не відбувся”, – сказав Папа Франциск.

Так понтифік відповів на запитання про можливі розбіжності всередині Римсько-Католицької Церкви у США.

Папа Франциск також сказав, що не боїться критики. “Критика завжди допомагає, тому що, коли хтось отримує на свою адресу критику, повинен одразу проаналізувати, що правильно, що не зовсім правильно і до якої міри. Тому навіть якщо іноді критика злить, я бачу у ній переваги”, – сказав лідер католиків.

Понтифік додав, що критику на його адресу висловлюють не тільки в США, його критикують “всюди, навіть у курії”, але “це робиться чесно”.

“Мені не подобається, коли це роблять за спиною, посміхаючись в обличчя”, – сказав він.

Джерело: religionpravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Пам'ять... 23 вересня 1989 року, 30 років тому, в м. Ужгороді було засновано Закарпатську крайову організацію Народного Руху Укра...
Верховна Рада обрала народного депутата від фракції "Слуга народу" Микиту Потураєва головою постійної української делегації в Парл...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS