Вітання Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського Української Автокефальної Православної Церкви до Дня державної незалежності України

BVV epyskopВозлюблені у Господі браття і сестри! Любі співвітчизники – українці!

 

День державної незалежності України увібрав у себе велич та гідність багатотисячолютнього поступу української нації на тернистому шляху свого державного, церковного будівництва та націотворення. Цей шлях, не зважаючи на незчисленні втрати, найперше людських життів, ми пройшли з гідністю. Цей шлях увінчався черговим і остаточним відродженням та утвердженням Державної незалежності України – 24 серпня 1991 року!

 

І хоча цьогорічне наше величне свято – День державної незалежності України ми зустрічаємо в умовах ведення військових дій, в обороні нашої Вітчизни від московсько-путінcьких окупантів і терористів, ми з гордістю можемо заявити на увесь світ – Україна і Українці, з волі Всемилостивого Господа Бога, були, є і будуть завжди!

 

Тож коли ми навчимось виявляти любов один до одного, поміж собою як близькі та співвітчизники, а відтак і любов до своєї, Богом даної нам земної Вітчизни України, зуміємо згуртуватись та подолати розбрат, стати єдиними національно, державно та церковно, тоді ми станемо непереможними і гідними синами та дочками Отця нашого Небесного! І мир, щастя та благополуччя запанують у нашій Державі!

 

А щоб досягнути цього у земному житті та спасти душі свої для вічності пам’ятаймо слова Спасителя нашого Ісуса Христа:

«Не збирайте собі скарбів на землі,

де міль та іржа нищать їх

і де злодії підкопують і крадуть;

але збирайте собі скарби на небі,

де ні міль, ні іржа не нищать,

і де злодії не підкопують і не крадуть.

Бо де знаходиться скарб ваш,

там буде і серце ваше.» (Мт. 6:19-21).

 

DN

 

Тож вітаю усіх нас, дорогі співвітчизники – українці, з Днем державної незалежності України!

 

З особливим трепетом на серці і в душі, та вдячністю,  вітаю всіх українських воїнів, добровольців, волонтерів і їх батьків! Та постійно у молитвах до Господа Бога прошу, щоб чим швидше благословив Отець наш Небесний перемогу Українського війська над віроломним московсько-путінським агресором та окупантом, щоб мир, щастя і благополуччя засіяли в нашій Україні. Щоб Господь Бог зберіг життя кожного українського воїна, як і мирного мешканця, від смертельної небезпеки у наші дні.

 

Та не зважаючи на будь-які випробовування, в яких гартується і утверджується українська нація, пам’ятаймо слова вічнопам’ятного нашого пророка Тараса Григоровича Шевченка, який писав:

«Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В остатню, тяжкую минуту

За неї Господа моліть»

(«Чи ми ще зійдемось знову?..», рр. 10-13; 19-30.05.1847, С.-Петербург).

 

З Днем державної незалежності Україно і Український народе!

 

+ Віктор, єпископ Мукачівський і Карпатський

Української Автокефальної Православної Церкви

 

24 серпня 2015 року,

м. Ужгород

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Об’єднані сили націоналістів, що йдуть на парламентські вибори у списку «Свободи», подолають 5% виборчий бар&rsq...
Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію Рената Кузьміна кандидатом у народні депутати від партії "ОП - За життя" під №35 у...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS