Сутичка на Хмельниччині: титушки РПЦвУ заблокували храм для вірян ПЦУ

201712082019У селі Галузинці Хмельницької області титушки Російської церкви в Україні (РПЦвУ, раніше – УПЦ МП) завадили вірянам потрапити до церкви.

Про це у Facebook повідомив урожденець села Олександр Полікарчук, який також опублікував світлини подій, що відбулися в неділю, 11 серпня.

“Більшість людей села хоче, щоб в них була Православна церква України, про це домовились на сході села ще взимку. Зараз у нас є всі рішення, що будівля церкви належить громаді села”, – повідомив Полікарчук.

Але, додав він, у селі є з десяток людей, які підтримують священика Московської церкви.

Судячи зі світлин та відео, між вірянами і титушками сталася сутичка.

“Коли сьогодні ми зібрались, щоб відкрити двері в церкві, на заваді нам стали священики Російської церкви, які жодного відношення не мають до цієї церкви, а на підтримку їм приїхало ще з 30 тітушок. Ми так і не змогли потрапити до церкви. Поліція, до речі, не підтримала українських вірян”, – розповів Полікарчук.

Зазначимо, що для Російської церкви в Україні стало нормою влаштовувати локальні війни за храми, в яких проти вірян ПЦУ кидають так званих титушок – людей, які часто не мають жодного відношення ні до релігійної громади, ні до Церкви як такої.

 

Джерело: religionpravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Об’єднані сили націоналістів, що йдуть на парламентські вибори у списку «Свободи», подолають 5% виборчий бар&rsq...
В Трускавці у готелі Rixos Prykarpattya із номерів зникло 256 рушників. Їх відсутність виявили після виселення з готелю 254 депута...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS