Перші приватні виконавці з'являться у лютому

126620У грудні  розпочнеться навчання перших груп приватних виконавців. До роботи вони зможуть приступити вже у лютому 2017 року.

Про це в інтерв'ю «UBR» повідомив заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, передає видання «Закон і Бізнес».

Він уточнив, що на завершальній стадії перебуває розробка технічної програми, якою займається держпідприємство «Національні інформаційні системи», що допомагає з проведенням іспитів серед претендентів. Із затвердженням програми Інститут права та післядипломної освіти оголосить набір.

«Розраховуємо, що це відбудеться найближчим часом і вже в грудні, максимум початок 2017 року, почнеться навчання 3 груп за 70 осіб. Передбачається місяць навчання і місяць стажування. Від стажування звільнені колишні виконавці, адвокати, нотаріуси, арбітражні керуючі. Всі, хто не  проходитиме стажування, через місяць після початку навчання (у разі успішних випробувань) приступлять до роботи», — розповів Шкляр.

Крім технічної бази, завершується підготовка екзаменаційних запитань.

«Це складний процес, оскільки всі запитання проходять неодноразову апробацію та рецензію в режимі суворої конфіденційності, щоб уникнути витоку інформації», — повідомив заступник міністра.

Іспит складатиметься з трьох блоків. Перший — 100 запитань, із яких 80% щодо виконавчого провадження, 20% — загальноправові, які апробовані в таких відомствах, як НАБУ і Прокуратура. Другий блок — 4 ситуативні завдання і 3 блок — практичне завдання.

«Під час практичного завдання на прикладах із реального життя претенденти повинні правильно відповісти, що робити в подібній ситуації, а також підготувати процесуальний документ. Наприклад, постанова про накладення арешту або клопотання до суду про заборону на виїзд за кордон боржника. Будуть запропоновані нестандартні ситуації», — зазначив Сергій Шкляр.

Він уточнив, що прийомом документів осіб, які бажають стати приватними виконавцями, займається Інститут права та післядипломної освіти. За приблизними оцінками вже близько 500 чоловік виявили бажання пройти навчання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

У Харківському інституті танкових військ досі викладає затятий прихильник "русского міра" і окупантів полковник запасу Геннадій Бо...
Президент України Володимир Зеленський закликав прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу визнати Голодомор 1932-1933 років ген...
Китайський інтернет-магазин AliExpress повністю перестав працювати з анексованим Кримом. Обдурити систему неможливо жодними "маску...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS