Ліцензійні умови з будівництва об'єктів IV і V категорій

122803

Уряд затвердив ліцензійні умови та перелік видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва об'єктів IV і V категорій складності, які більш ніж удвічі зменшують кількість робіт, що підлягають ліцензуванню.

 

Відповідні ліцензійні умови та перелік видів робіт затверджені постановою Кабміну від 30 березня 2016 р. №256.

 

Як пояснюють у КМУ, порівняно з попередніми ліцензійними умовами, новий документ більш ніж удвічі зменшив кількість робіт у сфері будівництва, які підлягають ліцензуванню. Зокрема, зі списку вилучені:  

 

- роботи з проектування, оскільки сьогодні виконавці цих робіт проходять професійну атестацію (сертифікацію);

 

- роботи з будівництва об'єктів I-III категорій складності;  

 

- роботи інжинірингової діяльності, виконавці частини яких також отримують сертифікати.  

 

Нові ліцензійні умови та перелік робіт спрощують також ведення господарської діяльності для проектантів, забудовників, які будують нескладні об'єкти, та для надавачів інженерно-консультативних послуг. 

 

Згідно з ліцензійними умовами, здобувач ліцензії повинен підтвердити попередній досвід роботи на об’єктах будівництва нижчої категорії складності для будівництва таких об’єктів:

 

–        IV категорії складності — попереднє виконання робіт із будівництва не менше трьох об’єктів III категорії складності;

 

–        V категорії складності — попереднє виконання робіт із будівництва не менше трьох об’єктів IV категорії складності або не менше п’яти об’єктів III категорії складності.

 

Суб’єктам господарювання, які мають намір провадити господарську діяльність із будівництва об’єктів IV і V категорій складності та отримують ліцензію вперше, право виконувати роботи на таких об’єктах без попереднього досвіду роботи надається за умови дотримання організаційних, кадрових і технологічних вимог, установлених цими ліцензійними умовами, та підтвердження досвіду роботи фахівців суб’єкта господарювання за попереднім місцем їхньої роботи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS