11-класники вивчатимуть створення Православної Церкви України та надання Томосу

111727022019За повідомленням прес-служби МОН, уже наприкінці цього навчального року 11-класники вивчатимуть історію створення Православної Церкви України та надання Томосу про автокефалію.

Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки від 25 лютого 2019 року № 1/9-90, де містяться інформаційні матеріали для вчителів щодо висвітлення цього питання для старшокласників.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич зауважила, що ця частина історії України вивчається у школах наприкінці навчального року - у квітні - травні. Сам наказ № 236 про зміну навчальних програм було підписано 21 лютого, і 26 лютого було надіслано відповідні матеріали.

Міністр додала, що в підручниках з історії ця тема з'явиться з наступного навчального року, оскільки 2019-го планується друк нових книг для 11-х класів. При цьому цьогоріч вчителі послуговуватимуться наданими МОН матеріалами.

Ця тема також буде внесена до програми ЗНО з історії України, але за нею складатимуть тестування не раніше 2021 року.

Лілія Гриневич підкреслила, що останні зміни до програми ЗНО вносяться не пізніше ніж за 2 роки до складання учнями тесту. Це робиться, щоб застерегти права усіх учасників.

 

Джерело:jurliga.ligazakon.net

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

В Ужгороді під час прогулянки вулицею Панькевича місцеві жителі виявили два предмети ззовні схожі на вибухонебезпечні, які виявили...
Очільник Кремля Володимир Путін 18 березня прибув в окупований Севастополь. Там російський лідер планує взяти участь у низці орган...
Як повідомляють у патрульній поліції, 24-річний водій автомобіля PEUGEOT здійснив зіткнення з припаркованим автомобілем VOLKSWAGEN...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS