УжНУ – на 7-8 місці серед українських вишів за рівнем співпраці в рамках програми академічної мобільності ЄС «Еразмус+»

6545654У 2019 році Ужгородський національний університет має співпрацю із 115 міжнародними партнерами – зазначила проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків УжНУ Мирослава Лендьел на засіданні Вченої ради УжНУ.
Тільки протягом осені 2018 року в університеті було підготовано 18 міжнародних освітніх та наукових проектів. За вагомим показником академічної мобільності – УжНУ на 7-8 місці серед всіх українських університетів.

Окремо проректор відзначила важливість присутності університету в міжнародних рейтингах: «Це важливий показник з огляду на декілька факторів – можливості фінансування університету залежить від позиції в рейтингу, міжнародні джерела фінансування також орієнтуються на рейтингову  позицію університету. Це важливо й з точки зору іноземних абітурієнтів, які також орієнтуються при поступленні й на рейтинг університету» .

Наразі університет є присутнім у низці впливових світових рейтингів, і це свідчить про його високий освітній та науковий рівень не тільки в Україні, але й закордоном. Зокрема УжНУ позиціонується в рейтингах:

Times Higher Education  World University Rankings

QS World University Rankings by Region 2019

U-Multirank: 2019 World University Rankings

UI GreenMetric  World University Rankings

Webometrics Ranking of World Universities

Також у 2019 році УжНУ потрапив вперше в рейтинг наукової активності Scimago University Ranking, в якому беруть участь всього 690 університетів з цілого світу.

 

Джерело:uzhgorod.net.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Президент України Володимир Зеленський розчарований рішенням Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалити резолюцію про зміну хара...
Сьогодні ці предмети побуту, якими користувалися ще в XVI-XVII ст.., можна побачити хіба що в музеях. Один з таких створив у селі...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS