УжНУ – на 7-8 місці серед українських вишів за рівнем співпраці в рамках програми академічної мобільності ЄС «Еразмус+»

6545654У 2019 році Ужгородський національний університет має співпрацю із 115 міжнародними партнерами – зазначила проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків УжНУ Мирослава Лендьел на засіданні Вченої ради УжНУ.
Тільки протягом осені 2018 року в університеті було підготовано 18 міжнародних освітніх та наукових проектів. За вагомим показником академічної мобільності – УжНУ на 7-8 місці серед всіх українських університетів.

Окремо проректор відзначила важливість присутності університету в міжнародних рейтингах: «Це важливий показник з огляду на декілька факторів – можливості фінансування університету залежить від позиції в рейтингу, міжнародні джерела фінансування також орієнтуються на рейтингову  позицію університету. Це важливо й з точки зору іноземних абітурієнтів, які також орієнтуються при поступленні й на рейтинг університету» .

Наразі університет є присутнім у низці впливових світових рейтингів, і це свідчить про його високий освітній та науковий рівень не тільки в Україні, але й закордоном. Зокрема УжНУ позиціонується в рейтингах:

Times Higher Education  World University Rankings

QS World University Rankings by Region 2019

U-Multirank: 2019 World University Rankings

UI GreenMetric  World University Rankings

Webometrics Ranking of World Universities

Також у 2019 році УжНУ потрапив вперше в рейтинг наукової активності Scimago University Ranking, в якому беруть участь всього 690 університетів з цілого світу.

 

Джерело:uzhgorod.net.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Під час зустрічі сторони обговорили програму підтримки Фондом порядку денного реформ в Україні.
Верховна Рада обрала народного депутата від фракції "Слуга народу" Микиту Потураєва головою постійної української делегації в Парл...
Авіакомпанія Windrose ("Роза Вітрів") виграла тендер на президентські авіаперельоти до кінця 2019 року.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS